DREAMSDESIGN
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
Praktyczne porady i wiedza w pigułce
BLOG
03 marca 2019

Materac Valmont - materac z doskonałym podparciem dla kręgosłupa

Dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle istotną kwestią, która wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Każdy powinien dobrać materac indywidualnie, zgodnie z własnymi oczekiwaniami i własnym poczuciem komfortu. Obecnie na rynku jest dostępna bogata oferta materacy, które występują w różnych twardościach. W niektórych przypadkach wybór twardszego materaca może uśnieżyć ból pleców, czy stawów. Po prostu może okazać się optymalnym rozwiązaniem! Jednakże należy zapamiętać, że reguły związane z doborem materaca nie są uniwersalne, dlatego też przed zakupem materaca, warto się na nim położyć.


Jaki materac wybrać dla osób, które lubią twarde podłoże spania?

Idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących twarde podłoże spania jest materac Valmont. Materac to produkt premium. Jakość materaca gwarantowana przez firmę Ferreti. Materac jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy preferują spanie na twardym materacu wysokiej jakości.

Materac Valmont wyprodukowany jest z wysokoelastycnej piany ELIOCELL o dużej gęstości i przewiewności. Zapewnia to lekkość oraz długą żywotność wkładu materaca. Materac podzielony jest na siedem stref twardości, uwzględniających optymalne podparcie całego ciała. Dzięki specjalnym nacięciom we wkładzie, bardzo dobrze podpiera kręgosłup w czasie snu. Materac Valmont można używać zarówno do stelaży statycznych, jak i regulowanych (manualnie i elektrycznie).


Pokrowiec materaca Valmont wykonany jest z włókna TENCELL, które dobrze oddycha i odprowadza wilgoć. Dzięki temu wytwarzany jest zdrowy mikroklimat snu. Pokrowiec wypełniony jest dodatkowo włóknem typu HOLLOW-FILL, który nadaje sprężystości i puszystości. Pokrowiec posiada także tkaninę ELASTEN, która bezpośrednio chroni wkład materaca przez zabrudzeniem.


Parametry materaca Valmont:

- dostępny w dwóch wysokościach: 18 cm i 25 cm

- ma 7 stref twardości

- maksymalne obciążenie do 130 kg

- dostępny w dwóch twardościach: H3 i H5

- gwarancja: 15 lat

- zdejmowany pokrowiec z możliwością prania do 40 st. C

- pas klimatyzujący w pokrowcu


Materac Valmont w salonach Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów

W salonach firmowych Dreams Design Warszawa istnieje możliwość wypróbowania materaca Valmont w twardości H5. Materace produkowane są pod konkretne zamówienia. Dzięki temu istnieje możliwość zamówienia materaca nawet w niestandardowych rozmiarach. Materac Valmont to niewątpliwie najlepsze rozwiązanie dla osób, które lubią twarde i sprężyste materace. Materac to połączenie komfortu i jakości.

Zapraszamy do naszych salonów Dreams Design materace, gdzie wykwalifikowany personel doradzi w doborze odpowiedniego materaca.

SALONY STACJONARNE