DREAMSDESIGN
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
Praktyczne porady i wiedza w pigułce
BLOG
23 października 2018

Panele tapicerowane w Dreams Design

Modułowe panele tapicerowane niewątpliwie są ciekawą alternatywą dla standardowych zagłówków łóżek. Panele tapicerowane wykonywane są pod konkretne projekty, zgodnie z indywidualnymi zleceniami. Mogą mieć różne wymiary, kształty oraz mogą być obite różnymi tkaninami, ekoskórami, czy skórami tapicerskimi. Użycie typowych tkanin tapicerskich do produkcji paneli ściennych, sprawia że stają się one trwalsze na przetarcia, przerwania i z pewnością łatwiejsze do utrzymania w czystości. Panele wypełniane są wysokiej jakości pianką tapicerską, dzięki temu są miękkie w dotyku, a w połączeniu np. z welurową tkaniną, sprawią że nasza sypialnia będzie miała ciepły i przytulny klimat. Tapicerowane ściany można dopasować do każdego stylu. Panele tapicerowane mogą być proste i gładkie, a mogą również być zdobione pikowaniem, ćwiekami, czy kryształkami. To od Klienta zależy jaki styl preferuje.

Dreams Design jest firmą, która ma duże doświadczenie w produkcji modułowych paneli tapicerowanych. Wykonywane są one z wielką precyzją, dokładnością i starannością. To Klienci decydują o ostatecznym wykończeniu i sposobie montażu paneli. W panelach tapicerowanych istnieje możliwość wykonania wycięć na elektrykę (gniazdka, włączniki, czy kinkiety). Nasi technologowie każdy projekt traktują z najwyższą starannością. Działają zgodnie z dewizą firmy – Jakość to pierwszy krok do sukcesu!


Panele tapicerowane. Czy nadają się tylko do sypialni?

Panele tapicerowane zazwyczaj zdobią ściany w naszej sypialni pełniąc funkcję efektownego wezgłowia. Również łóżka tapicerowane o prostej formie doskonale prezentują na ścianie pokrytej panelami tapicerowanymi. Jednak warto zauważyć, że coraz częściej wykorzystywane są jako ozdoby naścienne w korytarzach, jadalniach, salonach, czy pokojach dziecięcych. Panele tapicerowane możemy montować wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt dużej wilgotności powietrza. Ich montaż nie jest zalecany jedynie w kuchni i w łazience. Panele tapicerowne charakteryzują się pięknym i niepowtarzalnym designem, dzięki nim każde pomieszczenie może stać się przytulne. Eleganckie wykończenie wnętrza w postaci paneli tapicerowanych, sprawi że Twoje mieszkanie stanie się wyjątkowe.

O usługach tapicerowania ścian możesz więcej dowiedzieć się w salonach firmowych Dreams Design. Doradcy Klienta odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Mogą także pomóc Ci w tworzeniu projektu paneli, zgodnie z Twoimi wytycznymi.

SALONY STACJONARNE