ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Panele tapicerowane w Dreams Design

23 października 2018

Panele tapicerowane w Dreams Design

Modułowepanele tapicerowane niewątpliwie są ciekawą alternatywą dlastandardowych zagłówków łóżek. Panele tapicerowane wykonywanesą pod konkretne projekty, zgodnie z indywidualnymi zleceniami. Mogąmieć różne wymiary, kształty oraz mogą być obite różnymitkaninami, ekoskórami, czy skórami tapicerskimi. Użycie typowychtkanin tapicerskich do produkcji paneli ściennych, sprawia że stająsię one trwalsze na przetarcia, przerwania i z pewnością łatwiejsze do utrzymania w czystości. Panele wypełniane sąwysokiej jakości pianką tapicerską, dzięki temu są miękkie wdotyku, a w połączeniu np. z welurową tkaniną, sprawią że naszasypialnia będzie miała ciepły i przytulny klimat. Tapicerowaneściany można dopasować do każdego stylu.

Panele tapicerowane mogą być prostei gładkie, a mogą również być zdobione pikowaniem, ćwiekami,czy kryształkami. To od Klienta zależy jaki styl preferuje.

DreamsDesign jest firmą, która ma duże doświadczenie w produkcjimodułowych paneli tapicerowanych. Wykonywane są one z wielkąprecyzją, dokładnością i starannością. To Klienci decydują oostatecznym wykończeniu i sposobie montażu paneli. W panelachtapicerowanych istnieje możliwość wykonania wycięć na elektrykę(gniazdka, włączniki, czy kinkiety). Nasi technologowie każdyprojekt traktują z najwyższą starannością. Działają zgodnie zdewizą firmy – Jakość to pierwszy krok do sukcesu!


Paneletapicerowane. Czy nadają się tylko do sypialni?

Paneletapicerowane zazwyczaj zdobią ściany w naszej sypialni pełniącfunkcję efektownego wezgłowia. Również łóżka tapicerowane oprostej formie doskonale prezentują na ścianie pokrytej panelamitapicerowanymi. Jednak warto zauważyć, że coraz częściejwykorzystywane są jako ozdoby naścienne w korytarzach, jadalniach,salonach, czy pokojach dziecięcych. Panele tapicerowane możemymontować wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt dużej wilgotnościpowietrza. Ich montaż nie jest zalecany jedynie w kuchni i włazience. Panele tapicerowane charakteryzują się pięknym iniepowtarzalnym designem, dzięki nim każde pomieszczenie może staćsię przytulne. Eleganckie wykończenie wnętrza w postaci panelitapicerowanych, sprawi że Twoje mieszkanie stanie się wyjątkowe.

Ousługach tapicerowania ścian możesz więcej dowiedzieć się wsalonach firmowych Dreams Design. Doradcy Klienta odpowiedzą naTwoje wszystkie pytania. Mogą także pomóc Ci w tworzeniu projektupaneli, zgodnie z Twoimi wytycznymi.

© Dreams Design.