ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Hiszpańska pianka Neroli w Twoim materacu, czyli nowy wymiar wypoczynku

11 grudnia 2019

iszpańska pianka Neroli w twoim materacu, czyli nowy wymiar wypoczynku

Odpowiedni materac do spania jest gwarancją zdrowego i relaksującego snu. Średnio spędzamy 8 godzin w naszym łóżku – jest to czas regeneracji dla naszego organizmu. Prawidłowo dobrany materac jest przede wszystkim: zdrowy dla człowieka, podpiera odpowiednio kręgosłup w czasie snu oraz daje przyjemne uczucie komfortu. Należy pamiętać jednak, że komfort w odczuwaniu materaca jest uczuciem indywidualnym uzależnionym od wielu czynników, chociażby od wagi, czy wzrostu. Niezbędne zatem jest testowanie materacy przed ich docelowym zakupem. Materac kupujemy na kilka lat. Jest to wydatek jednorazowy, dlatego też warto zainwestować w odpowiedniej jakości produkt. Cena materaca musi być zawsze proporcjonalna do wartości i jakości materaca. Inwestycja w materac jest tak naprawdę inwestycją w samego siebie, we własne zdrowie i komfort! Decydując się na zakup dobrego i wysokiej jakości materaca warto rozejrzeć się za materacami piankowymi. Obecnie na rynku jest bardzo wiele rodzajów pianek, które różnią się parametrami. Jedną z najlepszych pianek wysokoelastycznych jest hiszpańska pianka Neroli.

Kilka słów o piance Neroli…

Pianka Neroli to wysokoelastyczna pianka, która uznawana jest na rynku materaców za jedną z najbardziej wytrzymałych na odkształcenia. Pianka jest bardzo komfortowa i produkowana w oparciu o naturalne olejki roślinne. W piance Neroli znajduje się eteryczny olejek, który wytwarzany jest ręcznie. Do produkcji olejku zbierane są kwitnące kwiaty drzewa pomarańczy. Kwiaty poddawane są destylacji. Olejki są jednymi z najdroższych naturalnych olejków występujących na rynku. Charakteryzują się właściwościami antydepresyjnymi. Ponadto wspomagają zasypianie oraz działają relaksująco na organizm człowieka. Materace z pianką Neroli nadają naszemu wypoczynkowi nowy wymiar! Działają kojąco na układ nerwowy, układ krążenia i układ oddechowy - są bezpieczeństwem i gwarancją zdrowego snu.


Właściwości hiszpańskiej pianki Neroli:

- produkowana z olejków eterycznych

- wysokie parametry pianki, tj. elastyczność i sprężystość

- odporność na odkształcenia

- gęstość pianki to 60kg/m3

- doskonała wentylacja


Jednym z materaców, do produkcji którego wykorzystano wysokiej jakości hiszpańską piankę Neroli jest materac do spania Neroli Energy firmy Materasso.


Materac Neroli Energy – materac zbudowany jest z trzech rodzajów pianek, w tym: pianki GreenGel, pianki Neroli oraz profilowanej wysokoelastycznej pianki ze specjalnymi nacięciami. Wszystkie pianki sklejone są ze sobą za pomocą kleju Simalfa, który wyprodukowany został na bazie wody. Materac jest wysoki, ma aż 25 cm – zwiększony poziom komfortu i wygody! To co niewątpliwe wyróżnia materac spośród innych materacy jest okres gwarancji! Materac Neroli Energy ma aż 12 lat gwarancji na odciśnięcia. Jest to zasługą użycia w czasie produkcji wysokiej jakości pianek wysokoleastycznych, w tym pianki Neroli. Hiszpańska pianka Neroli zapewnia wyjątkowy komfort, ale przede wszystkim gwarantuje wytrzymałość materaca. Materac Neroli Energy posiada w standardzie zdejmowany pokrowiec Biorytmic, który można prać w temperaturze do 60 st. C. Pokrowiec posiada wentylujący Pas 3D, dzięki temu materac doskonale oddycha oraz odprowadza wilgoć. Jest materacem, który zapewnia higieniczny sen! Biorytmic jest tkaniną przyjemną w dotyku, która została wyprodukowana z włókien pochodzenia roślinnego, w których umieszczono minerały wykorzystywane w chińskiej medycynie naturalnej. Minerały te wpływają na poprawę przepływu energii w ciele człowieka.


Materac Neroli Energy w Dreams Design

W Dreams Design Warszawa można zakupić materac Neroli Energy w każdym wymiarze. Materace produkowane są pod konkretne wymiary! Dzięki temu istnieje możliwość zakupu materaca nawet w niestandardowych wymiarach. Materace produkowane są średnio w terminie do 2 tygodni! Szybkie dostawy, gwarancja jakości oraz wysokiej klasy produkty – to wszystko znajdziesz w salonach firmowych Sypialnia Twoich Snów - Dreams Design Warszawa! Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszych showroomów.


© Dreams Design.