ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Materace nawierzchniowe, czyli jak poprawić komfort naszego snu

06 września 2019

Materace nawierzchniowe, czyli jak poprawić komfort naszego snu

Materace nawierzchniowe stworzone zostały w celu podniesienia komfortu snu. W zależności od indywidualnych upodobań i odczucia wygody, mogą utwardzać, bądź zmiękczać podłoże spania. Materace nawierzchniowe, inaczej zwane topami, topperami, bądź po prostu nakładkami, są też elementami, które standardowo występują w łóżkach kontynentalnych. W tym przypadku, nakładki kładzie się na wierzch - na materace sprężynowo-kieszeniowe. Top zatem jest warstwą, na której leży ciało człowieka w czasie snu. Łóżka kontynentalne są z reguły wysokie, zatem nakładka oprócz funkcji spania, ma również podnieść wysokość samego łóżka tapicerowanego.

Materace nawierzchniowe można stosować zarówno na inne materace, ale również w przypadku, jeżeli śpimy na niewygodnej wersalce, kanapie, czy tapczanie. Nieważne zatem czy topper kładziemy na materac, czy sofę, cel jest jeden – materac nawierzchniowy ma zwiększyć komfort snu. W związku z powyższym topper powinien zostać wybrany indywidualnie do danego użytkownika. Ma bowiem zapewnić odpowiednie podparcie kręgosłupa, odciążyć stawy i wpływać na zdrowy i higieniczny sen. Jak powszechnie wiadomo zdrowy sen jest niezwykle istotny dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu człowieka. Dlatego też, jeżeli jesteś niezadowolony ze swojego podłoża spania, już dziś powinieneś zainwestować w dobrej klasy materac nawierzchniowy.


Materace nawierzchniowe w Dreams Design- Sypialnia Twoich Snów

Materace nawierzchniowe w Dreams Design Warszawa dostępne są w każdym wymiarze – nawet niestandardowym. Produkowane są bowiem pod indywidualne zamówienia przez firmę Materasso. Dzięki temu, w ofercie Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów znajdziesz toppery, które produkowane są z dokładnością co do 1 cm.

Wszystkie materace nawierzchniowe mają rozpinane pokrowce, które można prać. Jest to bardzo ważne dla higienicznego i zdrowego snu. W szczególności dla osób, które mają problemy z alergią i astmą. W celu dodatkowego zabezpieczenia, na materac nawierzchniowy można nałożyć specjalne ochraniacze. Dzięki temu, pokrowiec oraz wkład materaca nawierzchniowego będą dodatkowo osłonione przed kurzem, czy płynami.


Rodzaje materacy nawierzchniowych dostępnych w Dreams Design:

  1. Materac nawierzchniowy TOP LATEKS

  - wykonany z wysokiej jakości lateksu;

  - idealny materac nawierzchniowy dla alergików;

  - jest sprężysty i średnio-twardy;

  - daje optymalne podparcie kręgosłupa w każdej pozycji snu;

  - 8 cm wysokości;

  - 2 lata gwarancji.  2. Materac nawierzchniowy TOP THERMO

  - wykonany z gęstej pianki termoelastycznej;

  - pozwala na efektywny odpoczynek w czasie snu;

  - doskonale dostosowuje się do krzywizn ludzkiego ciała;

  - 8 cm wysokości;

  - 2 lata gwarancji.


  Jak dobrać materac nawierzchniowy?

  Materac nawierzchniowy powinien być dobierany indywidualnie, w zależności od poczucia komfortu (które jest bardzo subiektywne) oraz od podłoża na jakim dany materac nawierzchniowy będzie leżał. Przy zakupie toppera trzeba przede wszystkim sugerować się wygodą. Zatem przed podjęciem ostatecznej decyzji, najlepiej jest wypróbować produkt w jednym z naszych salonów firmowych Sypialnia Twoich Snów - Dreams Design Warszawa.

  Testowanie materaca nawierzchniowego przed zakupem zwiększa szansę na posiadanie odpowiedniego i idealnego produktu. Zatem skontaktuj się z nami już dziś! Z chęcią pomożemy dobrać ci odpowiedni materac nawierzchniowy. Doświadczony personel doradców w salonach firmowych, doradzi jaki topper będzie dla ciebie najlepszy. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

  © Dreams Design.