ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Materace rehabilitacyjne - ukojenie dla kręgosłupa

31 października 2018

Materace rehabilitacyjne - ortopedyczne - medyczne

Materace rehabilitacyjne inaczej zwane materacami ortopedycznymi lub materacami medycznymi przeznaczone są w szczególności dla osób, które mają problemy z kręgosłupem oraz dla tych, które borykają się z wadami postawy. Materace rehabilitacyjne podpierają odpowiednio nasze ciało w każdej pozycji. Nie obciążają naszych kości oraz stawów. Są doskonałym rozwiązaniem w czasie rehabilitacji, rekonwalescencji i regeneracji organizmu. Warto zaznaczyć, że na materace medyczne, bardzo często też decydują się Ci, którzy działają profilaktycznie i chcą zniwelować możliwość powstania schorzeń kręgosłupa.

Ciekawostką jest fakt, że materace ortopedyczne mają stawkę 8% VAT. Dla porównania materace ze standardowej kolekcji są na stawce 23% VAT.

Zalety materacy medycznych. Wiedza w pigułce

- mają obniżoną stawkę VAT ( 8 %) – korzystne cenowo

- odciążają kręgosłup i stawy

- posiadają atesty medyczne

- przyśpieszają regenerację organizmu

- doskonale podtrzymują kręgosłup

- dają idealne podparcie dla naszego ciała w każdej pozycji

- korzystnie wpływają na krążenie

- niwelują możliwość powstawania odleżyn

- występują w różnych twardościach

- nadają się dla każdego – niezależnie od wieku i wagi

- zapewniają komfortowy sen

- są wykonywane z różnych surowców – pian, lateksu i sprężyn (bogata oferta)

- odporne na odkształcenia

- wpływają korzystnie na zdrowy mikroklimat snu


Premier Biospring. Lateksowo-piankowy materac medyczny

Materac Premier Biospring jest materacem rehabilitacyjnym wykonanym z pianki i lateksu. Wysokiej jakości materiał zastosowany w czasie produkcji, wpływa nie tylko na jakość i trwałość materaca, ale przede wszystkim na komfort i zdrowy sen. Materac Premier Biospring jest produktem atestowanym, zalecanym dla osób, które borykają się z problemami kostno-stawowymi.

Materac medyczny Premier Biospring to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie twarde i sprężyste podłoże spania. Materac ortopedyczny doskonale podpiera kręgosłup w każdej pozycji, zapewniając relaks, regenerację organizmu, a ostatecznie poprawę samopoczucia.

Materac Premier Biospring dostępny jest do wypróbowania we wszystkich naszych salonach firmowych Dreams Design. Można również go zakupić już teraz – nie wychodząc z domu za pomocą naszego sklepu internetowego.


Materace rehabilitacyjne w Dreams Design

Dreams Design w swojej ofercie posiada szeroki wybór materacy ortopedycznych. W salonach firmowych Dreams Design do wypróbowania jest wiele modeli posiadających atest materaca rehabilitacyjnego, wśród nich są materace termoelastyczne, materace kieszeniowe, materace lateksowe, a także materace wysokoelastyczne. Występują one w różnych twardościach. W salonach Dreams Design, każdy znajdzie materac idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Jeżeli tym czego szukasz są materace Warszawa zapraszamy do naszych salonów firmowych. Doświadczony i wyspecjalizowany personel pomoże Ci w doborze odpowiedniego materaca rehabilitacyjnego. Oferujemy indywidualne podejście do Klienta, możliwość testowania materacy w naszych salonach, szybkie dostawy oraz materace na każdy wymiar – nawet niestandardowy.

W Dreams Design wszystkie materace ortopedyczne są produkowane pod konkretne zamówienia. Co istotne, materace nie są magazynowane nawet w standardowych rozmiarach, ponieważ żywotność surowców wykorzystanych do produkcji (np. pian) liczona jest od dnia ich wykonania. Zgodnie z naszą zasada – jakość to pierwszy krok do sukcesu - ważne jest dla nas, aby nasi Klienci otrzymali to co najlepsze!

© Dreams Design.