ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Urządzamy nowoczesną sypialnię. Ponadczasowa klasa i szyk w Twojej sypialni

11 stycznia 2019

Urządzamy nowoczesną sypialnię. Ponadczasowa klasa i szyk w Twojej sypialni

Styl nowoczesny to przede wszystkim rozwiązania proste, skromne i klasyczne. Styl ten jest doceniany głównie przez osoby ceniące sobie pomieszczenia, w których dominuje minimalizm, symetryczność i geometryczność. Mieszkania w stylu nowoczesnym kojarzą się z dużymi i odsłoniętymi oknami, w których gra światła odgrywa niebanalną rolę.

Zbiór cech charakteryzujących styl nowoczesny:

- uniwersalność

- praktyczność

- funkcjonalność

- prostota

- symetryczność

- oszczędność detali

- gra światła

- neutralne kolory

- ponadczasowość


Aranżacja nowoczesnej sypialni z Dreams Design

W Dreams Design możesz zaaranżować sypialnię w stylu nowoczesnym. Łóżka tapicerowane mogą zostać wykonane w przeróżnych kolorach. Dostępne są również tapicerki w barwach neutralnych takich jak – beżowy, piaskowy, szary, szarobrązowy, kremowy, czy biały. Sam decydujesz czy łóżko ma zostać obite materiałem, skórą naturalną, czy skórą ekologiczną.

Z Dreams Design stworzysz sypialnię w każdym stylu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej oraz do obejrzenia łóżek ,,na żywo” w naszych salonach firmowych Dreams Design Warszawa. Jako producent łóżek tapicerowanych produkujemy łóżka pod konkretne wytyczne. W ofercie Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów mamy wiele łóżek tapicerowanych, które idealnie wpiszą się w styl nowoczesny, są to m.in. łóżko tapicerowane Cassino, łóżko tapicerowane Qbik, łóżko tapicerowane Sorrento. W sypialni w stylu nowoczesnym będą również wspaniale wyglądały ścienne panele tapicerowane.


Łóżko tapicerowane Cassino

Łóżko Cassino posiada prostą formę. Wezgłowie wykonane zostało symetryczne ułożonych paneli wykończonych dookoła cienką ramką. W standardzie znajdują się również przeszycia na ramie nadające łóżku wyjątkowego designu. Zarówno rama, jak i zagłówek tworzą spójną całość, która z pewnością sprawi, że Twoja sypialnia będzie cieszyła oko.


Łóżko tapicerowane Qbik

Qbik jest łóżkiem o niebanalnym zagłówku. Symetryczne przeszycia nadają mu swoistego uroku. W standardzie łóżko produkowane jest w stylu kontynentalnym. Zagłówek łóżka Qbik można jednak połączyć ze standardową – klasyczną ramą. To od Ciebie zależy wysokość Twojego łóżka.


Łóżko tapicerowane Sorrento

Łóżko Sorrento to klasyczny model łóżka tapicerowanego, którego proste i gładkie wezgłowie wykończone jest tapicerowaną ramką. Łóżko posiada w standardzie cienką - 4 cm ramę, która zabiera niewiele miejsca w sypialni. Łóżko tapicerowane Sorrento to połączenie funkcjonalności i klasyki


Ścienne panele tapicerowane

Panele tapicerowane wykonywane są zgodnie z indywidualnymi projektami. Wykonane mogą być w przeróżnych kształtach geometrycznych. Panele zajmują mało miejsca, bowiem ich grubość to 4 cm. W połączeniu ze stabilną ramą, sprawią że Twoja sypialnia będzie wyjątkowa i funkcjonalna.


© Dreams Design.