ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Materac sprężynowy klasy premium - Hybrid Duospring

22 stycznia 2020

Hybrid Duospring materac sprężynowy klasy premium

Materace sprężynowe są niewątpliwie klasykiem wśród wszystkich rodzajów materacy. Charakteryzują się sprężystością i higienicznością. Materace sprężynowe z racji swej elastyczności ułatwiają zmianę pozycji w czasie snu. Jądro materaca stanowią sprężyny, między którymi dociera powietrze. Budowa materaców sprężynowych wpływa również pozytywnie na odprowadzanie wilgoci. Często nasi klienci zastanawiają się jak jest z komfortem przy użytkowaniu materaca sprężynowego. Materace sprężynowo - kieszeniowe, tak samo jak i materace piankowe, mają coraz to nowsze i lepsze rozwiązania wpływające bezpośrednio na komfort użytkowania. Jednym z przykładów materaca sprężynowego klasy premium jest niewątpliwie materac Hybryd Duospring. Materace klasy premium to produkty wyjątkowo trwałe, wygodne, a przede wszystkim zdrowe dla człowieka. Materac Hybrid Duospring firmy Materasso posiada wszystkie wyżej wymienione zalety.


Hybrid Duospring – z czego wynika jego wyjątkowość?

Wyjątkowość materaca Hybrid Duospring produkcji Materasso wynika przede wszystkim z jego budowy. We wnętrzu materaca, oprócz standardowych sprężyn pocketowych znajdują się mikrosprężyny. Zastosowanie mikrosprężyn w materacu wyróżnia Hybrid Duospring spośród innych materaców sprężynowo-kieszeniowych. Materac posiada dwie strony twardości. Z jednej strony jest miękkszy (twardość H2), a z drugiej twardszy (twardość H3). Dzięki możliwości użytkowania materaca w dwóch różnych twardościach, staje się on doskonałym rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych. Bardzo często w czasie zakupu materaca do spania, nie jesteśmy pewni jaka twardość jest dla nas lepsza. Wtedy warto wybrać właśnie materac dwustronny, jak np. materac Hybrid Duospring.

Materac Hybrid Duospring zalecany jest dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, czy stawami. Materac doskonale podpiera ciało śpiącego niezależnie od pozycji spania. Optymalne podparcie ciała i punktowość w materacu zapewniają sprężyny kieszeniowe. Sprężyny umieszczone są w specjalnych kieszonkach wyprodukowanych z naturalnych włókien tkaniny Seacell. Dzięki tym kieszonkom sprężyny nie obcierają się o siebie i zapewniają wspomnianą wyżej punktowość w podparciu ciała w czasie snu. Pianki użyte w materacu pochodzą z kolekcji pian Greenline, co znaczy że są produkowane na bazie olejów roślinnych.


Budowa materaca Hybrid Duospring:

- górna warstwa: pianka EvoPoreHRC oraz mikrosprężynka kieszeniowa z naturalnym włóknem Seacell

- jądro materaca: sprężyna hybrydowa z naturalnym włóknem Seacell

- dolna warstwa: naturalna pianka Aloe Vera


Zbiór najważniejszych informacji na temat materaca Hybrid Duospring:

- wysokość: 26 cm

- dwie strony twardości (H2 i H3)

- obciążenie ortopedyczne do 140 kg

- ekologiczne klejenie (klej Simalfa)

- 10 lat gwarancja na sprężyny

- 6 lat gwarancja na materac

- rozpinany pokrowiec SilverJump

- możliwość prania pokrowca do 60 st. C

- antyalergiczny pokrowiec

- wysoka przewiewność materaca

- odpowiednie odprowadzanie wilgoci

- wysoka wytrzymałość na odciśnięcia

- umacniane boki materaca

- taśma wentylująca 3D


Materac Hybrid Duospring w salonach firmowych Dreams Design

Materac Hybrid Duospring jest połączeniem wygody i zdrowia. Jest niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy szukają materaca kieszeniowego klasy premium. Wysokiej jakości komponenty użyte w czasie produkcji materaca wpływają zarówno na jego jakość, jak i komfort użytkowania. Materac Hybrid Duospring najlepiej użytkować na stelażach elastycznych. Zapewni mu to możliwość lepszego dostosowywania się do krzywizn ciała człowieka.

Materac dostępny jest we wszystkich salonach firmowych Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów. Materac produkowany jest pod indywidualne zamówienie, dzięki temu zamawiając w Deams Design masz pewność, że dostajesz nowy i świeżo wyprodukowany produkt. Materace nie są składowane i magazynowane nawet w standardowych rozmiarach. W Dreams Design materace Warszawa zdajemy sobie bowiem sprawę, że żywotność materaca liczona jest od dnia jego wyprodukowania, nie od dnia użytkowania!

© Dreams Design.