ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Materace ortopedyczne z obniżoną stawką VAT

25 kwietnia 2020

Materace ortopedyczne z obniżoną stawką VAT

Materace do spania muszą być dobierane indywidualnie. Głównym kryterium doboru są oczywiście kwestie zdrowotne. Wszystkim tym, którzy maja problemy z kręgosłupem, stawami, czy mięśniami zaleca się zakup materacy medycznych. Materace medyczne są atestowane przez grono specjalistów – ortopedów i rehabilitantów. Te materace do spania, które pozytywnie przejdą testy ortopedyczne uznawane są za materace medyczne. Produkty medyczne w Polsce mają obniżoną stawkę VAT. Dzięki temu materace medyczne mają 8% stawkę VAT.


Kto kupuje materace z obniżoną stawką VAT?

Popularność materacy z obniżoną stawką VAT ciągle rośnie. I wcale nas to nie dziwi. Materace takie bowiem są atestowane pod kątem medycznym oraz mają korzystniejszą cenę dzięki obniżonej stawce VAT.

Materace z obniżoną stawką VAT wybierane są najczęściej przez:

- osoby starsze z dolegliwościami kostno-stawowymi

- osoby, które przeszły zabiegi/operacje na kręgosłup

- osoby, które chcą zapobiec w przyszłości bólom kręgosłupa

- osoby cierpiące na różnego rodzaju skrzywienia kręgosłupa


Warto również dodać, że często na tego typu materace decydują się również osoby aktywne fizycznie oraz zawodowi sportowcy, którzy muszą dbać o swoją sylwetkę i postawę. A także rodzice, którzy nabywają je dla swoich pociech. Wiedzą oni bowiem, że lepiej jest zapobiegać problemom kręgosłupa za młodu, niż potem je leczyć. Rozwijająca się sylwetka młodego człowieka potrzebuje dobrego podparcia podczas snu. Zdrowy sen jest gwarancją dobrego samopoczucia oraz niweluje możliwość powstania problemów kostno-stawowych.


Materace z obniżoną stawką VAT w Dreams Design Warszawa

W Dreams Design materace Warszawa znaleźć można szeroki wybór materacy medycznych. Materace można przetestować w salonach stacjonarnych, ale ich zakup jest możliwy również przez Internet! Materace otropedyczne są grupą materacy, po które chętnie sięgają nasi klienci, niezależnie od wieku i płci! Obniżona stawka VAT w cenie materaca jest dużym atutem, który doceniają nasi klienci.

Materace medyczne w Dreams Design to zdrowie, wysoka jakość oraz wygoda. Do najczęściej wybieranych modeli materacy z 8 % stawką VAT zaliczają się:

- materac sprężynowo-kieszeniowy Premier Bio Ex Luxus, kóry występuje w dwóch twardościach (twardość H2 i twardość H3)

- materac sprężynowo-kieszeniony Komodor Bio Ex, który jest dwustronny (strona miękka i strona twarda)

- materac sprężynowo-kieszeniowy Amerika, który obustronnie pokryty jest przewiewną lateksową płytą

- materac piankowy Viscogreen Lux, który wykonany jest z wysokiej jakości pianki wyprodukowanej na bazie naturalnych olejów rycynowych

- twardy materac piankowo – lateksowy Premier Biospring, który charakteryzuje się nadzwyczajną sprężystością i elastycznością

- materac piankowy Natur Biogreen, który posiada specjalne nacięcia mające na celu niwelowanie możliwości powstawania odleżyn

Jaki materac ortopedyczny wybrać? Przede wszystkim taki, który jest dla ciebie wygodny i który jest odpowiedni dla stanu twojego zdrowia. W naszych salonach firmowych Dreams Design – sypialnia Twoich snów doświadczony personel pomoże dobrać materac idealny dla Ciebie! Uwzględniamy bowiem potrzeby naszych klientów, do których podchodzimy indywidualnie.

© Dreams Design.