ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Sypialnia w stylu romantycznym z Dreams Design

27 lutego 2019

Sypialnia w stylu romantycznym – róż i amarant

Sypialnia jest bardzo prywatnym miejscem, w którym szukamy chwili odpoczynku, relaksu, wyciszenia i odprężenia. Niewątpliwie pomieszczenia sypialniane powinny być projektowane indywidualnie, zgodnie z charakterem i oczekiwaniami osób, które będą z nich korzystać.

Jeżeli chcesz poczuć się wyjątkowo i przyjemnie oraz jesteś typem romantyka, który docenia wartość otaczającego piękna, urządź swoją sypialnię w stylu romantycznym.


Praktyczne wskazówki, czyli jak urządzić sypialnię w stylu romantycznym

W sypialni romantycznej dominują spokojne i stonowane odcienie, głównie barwy pastelowe orz różne odcienie bieli i beżu. Wyjątkowego charakteru wnętrzu nadają dodatki i akcenty - szczególnie w kolorach odważnego różu i amarantu. W sypialni w stylu romantycznym idealnie wpisze się miękkie i przytulne łóżkotapicerowane, które można ozdobić poduszkami dekoracyjnymi i piękną narzutą. Bardzo dobrze prezentują się akcenty kwiatowe – zwiewne, lekkie i przyjemne dla oka. Przykładowo ściany w sypialni możesz ozdobić kwiecistą tapetą, czy też ustawić kompozycje kwiatowe na komodzie. Pamiętaj jednak, aby wszystkie dodatki były dobrane spójnie i nie przytłaczały wnętrza twojej sypialni.

W sypialni w stylu romantycznym bardzo dobrze wygląda drewniana podłoga, na której można położyć puchaty i miękki dywan. Ważne jest także odpowiednie zaaranżowanie okna – pamiętaj o doborze zasłon, które mogą być wykonane w tej samej tkaninie, w której jest wykonane łóżko :

Charakterystyczne cechy sypialni wykonanej w stylu romantycznym:

- Dominacja pastelowych kolorów oraz bieli i beżu

- Akcenty kwiatów w pomieszczeniu

- Miękkie łóżko tapicerowane

- Dodatki w kolorach różu i amarantu

- Białe lub bielone meble

- Efektywne zasłony okienne

- Drewniana podłoga ozdobiona puchatym dywanem

- Dużo poduszek ozdobnych na łóżku tapicerowanym


Jesteś nieposkromionym romantykiem? Urządź swoją sypialnię z Dreams Design

W Dreams Design – sypialnia Twoich snów wykonujemy łózka tapicerowane w różnych stylach. Nawet zwolennik stylu romantycznego znajdzie u nas odpowiednie łóżko tapicerowane. Łóżka tapicerowane można obić pluszowymi tkaninami w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy duży wybór tkanin w kolorach pastelowych, także w różach. Dodatkowo w Dreams Design można zamówić miękkie poduchy na łóżko, w tkaninach ze wzorami kwiatów (przykładowo materiał Lea, producent Top Textil).

Zapraszamy do naszych salonów firmowych Dreams Design - sypialnia Twoich snów Warszawa. Doradcy klienta pomogą Ci urządzić sypialnię w tylu romantycznym. Jako producent łóżek tapicerowanych zawsze wychodzimy naprzeciw każdemu projektowi dekoratorskiemu, a każdego klienta traktujemy indywidualnie.


© Dreams Design.