ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Piana Aloe Vera w twoim materacu

26 czerwca 2019

Piana Aloe Vera w twoim materacu.

Piana Aloe Vera to jeden z najnowocześniejszych materiałów, które wykorzystuje się obecnie do produkcji materacy. Wyjątkowość pianki wynika z tego, że podczas produkcji używa się mikrokapsułek aloesu. Mikrokapsułki z aloesem aktywują się pod wpływem masy i temperatury. Uwalniany aloes tworzy zdrowy klimat snu – niekorzystny dla szkodliwych mikroorganizmów.

Właściwości aloesu znane są ludzkości od bardzo dawna. Aloes powszechnie wykorzystuje się w medycynie, przemyśle kosmetycznym, a teraz także do produkcji materacy. Aloes charakteryzuje się właściwościami leczniczymi. Piana Aloe Vera wspomaga regenerację skóry człowieka, a także odpowiedzialna jest za detoksykację organizmu ludzkiego.


Materace z pianką Aloe Vera w Dreams Design Warszawa

Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór materacy. Jak zatem wybrać odpowiedni? Przede wszystkim, ważne jest to, aby każdy dobrał materac indywidualnie pod swoje potrzeby i własne poczucie wygody. Materac musi być komfortowy i ergonomiczny dla użytkownika. I właśnie tymi cechami charakteryzują się materace firmy Materasso z pianką Aloe Vera. W ofercie Dreams Design - sypialnia Twoich snów można znaleźć wszystkie materace z oferty firmy Materasso. Materace produkowane są pod konkretne zamówienie, w różnych rozmiarach.


Materac Aloe Therapy Materasso

Materac Aloe Therapy charakteryzuje się punktową elastycznością i sprężystością. Zapewnia optymalne ułożenie ciała w czasie snu. Jest jednym z najbardziej komfortowych i ergonomicznych materaców dostępnych na rynku. Materac został stworzony z dwóch rodzajów pian: piany Neroli, która posiada specjalne nacięcia odpowiedzialne za odpowiednie układanie się kręgosłupa w czasie snu oraz piany Aloe Vera z aktywnymi mikrokapsułkami aloesowymi. Materac Aloe Therapy w standardzie wsypuje w pokrowcu Aloe Vera z pasem wentylującym, tzw. pas 3D. Pokrowiec jest rozpinany, dzięki temu istnieje możliwość prania do 60 st. C.


Materac Natura Airgel Materasso

Materac Natura Airgel to dwustronny materac piankowy. Doskonały dla osób, którzy chcą mieć możliwość korzystania z dwóch stref twardości w jednym materacu. Materac można użytkować z dwóch stron, wystarczy go odwrócić, w zależności od potrzeb. Materac jest doskonałym rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych! Natura Airgel został wyprodukowany z czterech rodzajów pian: górną warstwę tworzy piana Airgel, druga warstwa wykonana została z termoelastycznej pianki Lazy-Foam, jądro materaca to pianka wysokoelastyczna Nightfly, natomiast dolną warstwę tworzy wysokoelastyczna pianka Aloe Vera z aktywnymi mikrokapsułkami aloesowymi. Piany materaca zostały sklejone ekologicznym klejem Simalfa, który jest bezpieczny dla zdrowia. Nie wydziela bowiem szkodliwych substancji. Materac w standardzie pokryty jest pokrowcem Greenfirst. Pokrowiec pikowany z włóknem klimatyzującym zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza i doskonale odprowadza wilgoć. Pokrowiec rozpinany, z możliwością prania do 60 st. C. Charakteryzuje się przede wszystkim antybakteryjną powłoką i dedykowany jest dla osób, które borykają się z alergią. Eliminuje roztocza i bakterie, które zagrażają zdrowiu człowieka.


Materac Natura Aloe Materasso

Materac Natura Aloe zapewnia stabilne podłoże spania, jest sprężysty i doskonale podpiera kręgosłup, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Bardzo wysoka sprężystość pian przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Materac tworzą dwa rodzaje pian: wspomniana już piana Aloe Vera oraz specjalnie kształtowana wysokoelastyczna piana Lavender, która tworzy jądro wkładu materaca. Piany materaca sklejone są ekologicznym klejem Simalfa. Dopełnieniem materaca jest pikowany włóknem klimatyzującym pokrowiec Greenfirst. Pokrowiec jest zdejmowany, z możliwością prania do 60 st. C. Materac jest wytrzymały na odkształcenia, ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia.


Pokrowiec Aloe Vera na materac

Dla wzmocnienia działania aloesu, warto wybrać na materac odpowiedni pokrowiec. Firma Materasso, oferuje pokrowce Aloe Vera, które zawierają enzymy, substancje mineralne i aminokwasy. Składniki te bardzo dobrze wpływają na skórę i wzmacniają relaksacyjne działanie snu. Pokrowce Aloe Vera można zamówić w każdym wymiarze, na wszystkie typy materacy. Pokrowce są rozpinane. Nadają się one do prania w temperaturze do 60 st. C! Dzięki możliwości prania jesteśmy w stanie utrzymać zdrowy mikroklimat snu. Pokrowce produkowane są na zamówienie. Już dziś możesz zamówić pokrowiec na materac Aloe Vera w jednym z naszych salonów firmowych Dreams Design Warszawa - sypialnia Twoich snów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


© Dreams Design.