ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Łóżko tapicerowane - Dlaczego warto? Zalety posiadania łóżek tapicerowanych.

12 sierpnia 2019

Zalety posiadania łóżek tapicerowanych

Popularność łóżek tapicerowanych ciągle rośnie, ponieważ pasują one do każdego pomieszczenia sypialnianego, niezależnie od stylu aranżacji. Łóżka te bowiem sprawiają, że wnętrza stają się przytulniejsze. Oprócz walorów estetycznych są niezwykle funkcjonalne. Zalet posiadania łóżka tapicerowanego jest bardzo dużo! W naszych sypialniach spędzamy ponad 30% naszego życia, warto więc zainwestować w solidne łoże sypialniane i materac do spania.


Zalety posiadania łóżka tapicerowanego:

- łóżko tapicerowane sprawia, że sypialnia jest przytulna

- łóżko tapicerowane jest funkcjonalne (np. może posiadać pojemnik na pościel)

- brak efektu twardej ramy i zagłówka (zminimalizowanie możliwości uderzenia się, co jest szczególnie ważne, gdy w domu są małe dzieci)

- łóżko tapicerowane może mieć różne wzory zagłówków, dzięki temu staje się optymalnym wyborem, które indywidualnie dopasowuje się do różnych stylów aranżacji wnętrz (w zależności od potrzeb klienta);

- jest ponadczasowe i zawsze w modzie

- duża różnorodność – na rynku dostępna jest szeroka gama kolorów i faktur tkanin tapicerskich;

- łatwość w utrzymaniu czystości i higieniczności (tkaniny tapicerskie są łatwo-czyszczące i hydrofobowe), co wpływa na tworzenie zdrowego mikroklimatu snu

- nadaje się zarówno do sypialni dla dorosłych, nastolatków, jak i dzieci

- łóżko tapicerowane ma prostu w swoim wyglądzie ,,to coś” – wyjątkowy design!


Łóżka tapicerowane najlepiej kupować od producentów, dzięki temu możemy być pewni jakości mebla oraz mamy duży wpływ na jego wygląd. Należy pamiętać, że wygodne łóżko to także odpowiednio dobrany stelaż pod materac i sam materac do spania. Wyjątkowa sypialnia to nie tylko sam design, ale przede wszystkim wygoda i zdrowy sen!Dreams Design – łóżka tapicerowane wykonywane na zamówienie.


Łóżek tapicerowanych obecnie jest bardzo duży wybór na rynku. Jednak najlepiej wybrać łóżko prosto od producenta. Wykonywanie łóżek na zamówienie, sprawia że mamy duże pole do popisu, jeżeli chodzi o wybór tkaniny obiciowej (rodzaj tapicerki), zakres wykończenia mebla, czy dobór dodatków (np. zastosowanie ozdobnej listwy ćwieków, wysokość i styl nóżek i in.). Decydując się na zakup łóżka tapicerowanego od producenta łóżek Dreams Design, oprócz wysokiej jakości mebla, oferowana jest możliwość wprowadzania dowolnych zmian konstrukcyjnych w łóżku tapicerowanych (np. wysokość zagłówka i ramy, styl pikowania zagłówka, wycięcia na kinkiety w wezgłowiu i in.). Dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do projektów, Dreams Design wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego! Średni czas oczekiwania na łóżko tapicerowane w Dreams Design to ok. 4 tygodni. Terminy ustalane są jednak indywidualnie, w zależności od poziomu trudności wykonania projektu łóżka.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów. Oferujemy szeroki wybór mebli tapicerowanych, w tym: łóżka tapicerowane, pufy, bankietki, siedziska, ściany tapicerowane, panele naścienne. W celu obejrzenia ekspozycji zapraszamy do naszych salonów firmowych Dreams Design Warszawa oraz zapraszamy na naszą stronę internetową. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami sprzedaży.