ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Urządź wąską sypialnię z Dreams Design

01 grudnia 2018

Urządź wąską sypialnię z Dreams Design

Problem wąskiej sypialni można w łatwy sposób rozwiązać dzięki zamawianiu mebli na wymiar. W przypadku wąskiej sypialni, ważne jest, abyśmy nie tracili przestrzeni na niepraktyczne elementy, które jedynie zabierają miejsce. W związku z powyższym, łóżka w wąskich sypialniach nie powinny mieć szerokich ram, ani grubych zagłówków. Taki zabieg pozwoli nam zaoszczędzić dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu.

Są również inne sposoby na optyczne powiększenie sypialni. Warto w małym wnętrzu wybrać jasne kolory ścian. Jeśli lubimy ciemne kolory można je zastosować w formie drobnych dodatków na podłodze – ciemny dywan lub wykładzina, a także na suficie – wówczas powstaje efekt zaniżenia pomieszczenia i optycznego poszerzenia.

Innym niezawodnym sposobem jest zastosowanie luster w sypialni na jak największej powierzchni. Rewelacyjny efekt daje ułożenie lustra na całej ścianie, na której będzie stało łóżko. Można też wybrać lustrzane fronty od szafy lub ozdobne lustra wiszące.

Pamiętajmy jednak, że kluczem do sukcesu w aranżacji wąskiej sypialni jest umiar i spójność. Wszystkie dodatki w sypialni powinny być dobrane w taki sposób, aby nie przytłoczyły wnętrza.


Rozwiązania Dreams Design dla wąskich sypialni

Wszystkie łóżka tapicerowane Dreams Design wykonywane są pod konkretne wymiary. Produkujemy łóżka sypialniane również w niestandardowych rozmiarach. Zatem, jeżeli Twoja sypialnia jest wąska, oferujemy Ci możliwość wyprodukowania łóżka węższego, niż przewidują ogólnie przyjęte standardy. Produkujemy meble co do centymetra - konkretnie pod indywidualne potrzeby.

W wąskiej sypialni idealnie sprawdzą się łóżka tapicerowane zestawione z cienką 4 centymetrową ramą. Przykładem takiego rozwiązania jest łóżko Costa z oferty Dreams Design, które dzięki swojej elegancji i prostocie świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych sypialni, jak i do tych stylowych.

Inną propozycją do wąskich sypialni, w których ważny jest każdy centymetr, są łóżka wykonywane na wzór kontynentalny. Takie łóżka posiadają korpus tej samej szerokości co materac, dzięki temu można zaoszczędzić dodatkowe miejsce w wnętrzu sypialni. W łóżkach od Dreams Design do każdego modelu wezgłowia możesz wybrać dowolny typ korpusu, dzięki temu stworzysz idealne rozwiązanie do Twojej sypialni.

Niewątpliwie w wąskich sypialniach idealnie wpasują się również panele ścienne, które maja tylko 4 centymetry grubości. Można je wówczas zestawić jedynie z samą ramą, która będzie tapicerowana z czterech stron. W tym przypadku, możemy zaoszczędzić sporo miejsca, ponieważ dzięki panelom tapicerowanym możemy zrezygnować z zagłówka, ciesząc się jednocześnie elementem ozdobnym chroniącym od zimnej ściany.

W Dreams Design otrzymasz również szeroką ofertę na wykonanie pod wymiar innych mebli sypialnianych, a mianowicie: szafek nocnych, bankietek, puf oraz toaletek. Wszystkie te meble, analogicznie jak łóżka tapicerowane, wykonywane są pod indywidualne zamówienia i potrzeby Klientów.

Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów

Niestandardowe wymiary Twojej sypialni nie są dla nas problemem. Dalej nie masz pomysłu jak urządzić sypialnię? Które łóżko i jakie szafki nocne wybrać, aby najbardziej pasowały do wnętrza wąskiej sypialni? Zapraszamy do naszych salonów firmowych Dreams Design Warszawa. Doradcy klienta zawsze chętnie pomogą Ci zaaranżować Twoją sypialnię. Doradzą jaką ramę do łóżka tapicerowanego wybrać i w jakich wymiarach. Pomogą również w doborze i zaprojektowaniu szafek nocnych, puf, bankietek, toaletek, czy paneli tapicerowanych. Z nami stworzysz Sypialnię Twoich Snów.

© Dreams Design.