ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Wyjątkowe właściwości poduszki London Herbal

19 maja 2020

Wyjątkowe właściwości poduszki London Herbal

Poduszki ortopedyczne są uznawane za synonim wygody, relaksu i komfortu. Użytkują je wszyscy ci, którzy zdają sobie sprawę jak ważny jest zdrowy sen! Poduszki ortopedyczne mają za zadanie utrzymać w odpowiedniej pozycji odcinek szyjny kręgosłupa. Dobre podparcie kręgosłupa jest bardzo ważne i może niwelować wiele schorzeń, jak np. poranne bóle głowy, czy bóle mięśni w obrębie barków/szyi. Trzeba zdawać sobie sprawę, że poduszka ortopedyczna powinna być wybrana odpowiednio do materaca. Sam materac nie jest w stanie zabezpieczyć odcinku szyjny kręgosłupa. Rodzajów poduszek ortopedycznych jest bardzo wiele. Jednak jednym z modeli, który różni się zdecydowanie od innych jest poduszka ortopedyczna London Herbal.

Poduszka London Herbal odznacza się wyjątkową lekkością i miękkością. Jest trwała, co zapewnia możliwość jej długiego użytkowania (uwaga – poduszki powinno wymieniać się średnio co 2 lata ze względów higienicznych). Poduszka została wyprodukowana z wyciągu ślazu dzikiej róży. Dzika róża uznawana jest powszechnie za symbol sielanki, zdrowia i słodyczy. Co jest jednak najważniejsze, zawarte w poduszce olejki eteryczne z dzikiej róży pomagają rozluźnić drogi oddechowe. Zapewnia to i wzmacnia relaksacyjne działanie snu.


Właściwości poduszki London Herbal:

- utrzymuje odcinek szyjny w odpowiednim podparciu

- w przypadku pozycji snu na boku, zmniejsza nacisk materaca na bark

- zabezpiecza odpowiednio odcinek kręgosłupa szyjnego

- idealnie dostosowuje się do kształtów głowy

- jest uniwersalna – nadaje się do spania w każdej pozycji

- perforowanie poduszki zapewnia wysoką przewiewność produktu

- zapewnia higieniczny i zdrowy sen

- dobrze kopiuje odcinek szyjny kręgosłupa

- gwarantuje zdrowy i regenerujący sen

- pomaga rozluźnić drogi oddechowe

- jest wyprodukowana ze specjalnej pianki Herbal-Foam

- wzmacnia relaksacyjne działanie snu

- ma rozpinany pokrowiec z możliwością prania

- jest odporna na odciśnięcia i odkształcenia


Parametry techniczne poduszki:

- rozmiar poduszki: 72 x 42 x 12 cm

- gwarancja: 2 lata

- pokrowiec: Lyocell

- możliwość prania pokrowca w temp. do 60 st. C

- możliwość wirowania pokrowca

- produkt do użytku całorocznego


Poduszka London Herbal zalecana jest dla osób, które często chorują na zapalenia górnych dróg oddechowych, czy maja problemy z zatokami. Poduszka wpływa kojąco na sen, a przede wszystkim ma działanie zdrowotne. Jej wyjątkowe właściwości sprawiają, że poduszka spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nadaje się do codziennego użytku. Jest produktem całorocznym – spełnia swoje zadanie zarówno w mroźne zimowe noce, jak i te letnie, upalne.


Poduszka ortopedyczna London Herbal w Dreams Design

Poduszkę London Herbal można nabyć w każdym salonie firmowym Dreams Design – sypialnia Twoich snów. W salonach istnieje możliwość przetestowania poduszki przed jej zakupem. Poduszka ortopedyczna występuje również w wersji profilowanej (tj. poduszka anatomiczna Paris Herbal). Poduszki można zakupić również przez Internet – szybko wygodnie, bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Gwarantowana darmowa dostawa na terenie całej Polski!

© Dreams Design.