ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Łóżka tapicerowane skórą naturalną - Jakość oraz piękno

27 października 2018

Łóżko tapicerowane - Jakość oraz piękno 

Łóżko to niewątpliwie najważniejszy mebel w naszej sypialni. Łóżko tapicerowane wykonane z solidnych materiałów, obite wysokiej jakości pianką tapicerską i pokryte w 100% skórą naturalną, to produkt premium. Skóra naturalna, która jest odpowiednio pielęgnowana i nawilżana, niewątpliwie posłuży przez wiele długich lat.

Dlaczego skóra naturalna?

O wyjątkowych walorach i wysokiej jakości skór naturalnych nie trzeba nikogo przekonywać. Skóry wykorzystane jako tapicerka w naszym łóżku tapicerowanym, nie tylko wyglądają pięknie i luksusowo, ale przede wszystkim charakteryzują się dużą odpornością i wytrzymałością (m.in. na ścieranie, rozerwanie). Łóżka tapicerowane skórą naturalną są idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość.

Powody, dla których warto zdecydować się na łóżko tapicerowane wykończone skórą naturalną:

- wysoka jakość i trwałość surowca na zniszczenia

- skóra naturalna jest elastyczna i przyjemna w dotyku

- skóra oddycha i wchłania wilgoć, dodatkowo dostosowuje się do temperatury danego otoczenia

- jest przyjazna dla alergików

- nie pochłania zapachów (np. dymu papierosowego)Łóżka tapicerowane skórą naturalną w Dreams Design

Dreams Design jako producent łóżek tapicerowanych, w swojej bogatej ofercie handlowej, posiada również łóżka tapicerowane skórą naturalną. Dzięki temu, że wszystkie łóżka wykonywane są pod konkretne zamówienia, istnieje możliwość wyboru rodzaju mebla, jego rozmiaru oraz koloru i faktury skóry naturalnej. Próbniki skór dostępne są we wszystkich salonach firmowych oraz w sklepie internetowym.

Skóra naturalna to z pewnością najbardziej szlachetny materiał obiciowy. Każdy mebel, który wykonany jest z tego surowca, charakteryzuje się unikalnością. Wynika to z tego, że błamy skóry użyte do tapicerowania, posiadają swoje wyjątkowe i niepowtarzalne znamiona oraz strukturę. Doświadczeni krojczy w fabryce Dreams Design selekcjonują błamy, tak aby mebel tapicerowany, charakteryzował się najwyższą jakością i estetyką.

Łóżko tapicerowane od Dreams Design, obite skórą naturalną, to nie tylko piękno, ale przede wszystkim jakość!

© Dreams Design.