ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Czy materac może odstraszać dokuczliwe owady?

25 lutego 2020

Czy materac może odstraszać dokuczliwe owady?

Sen ma regenerować nasz organizm, neutralizować stresy i wpływać na dobre samopoczucie. Zatem co zrobić, aby eliminować owady, a zarazem negatywne emocje, które pojawiają się wraz z nimi? Czy trzeba używać chemicznych preparatów w sypiali, aby odstraszyć owady?

Odpowiedź jest prosta - nie musisz kupować chemicznych preparatów, które mają niekorzystny wpływ na stan twojego zdrowia. Zatem co robić? W sypialni przede wszystkim powinno postawić się na wysokiej jakości materac, który zarówno jest zdrowy dla człowieka, komfortowy, jak i ma właściwości odstraszające dokuczliwe owady! Technologia w produkcji materaców jest bardzo zaawansowana. Opracowano bowiem najlepsze rozwiązania dla materacy do spania. Jednym z nich jest zastosowanie odpowiedniego pokrowca na materac, który ma właściwości odstraszające owady – POKROWIEC EUCALYSS firmy Matearsso.


Pokrowiec Eucalyss i jego właściwości

Pokrowiec na materac Eucalyss to materiał ze 100% naturalnym wyciągiem z Eukaliptusa Citriodora. Pokrowiec posiada właściwości odstraszające owady. Poddawany był testom w laboratorium Anglet we Francji. Wyniki przeprowadzonych testów jednoznacznie wskazały jego efektywność. Materac w pokrowcu Eucalyss zapewnia użytkownikowi spokojny, ale i zdrowy sen. Bardzo komfortowy materiał pokrowca jest przeszyty warstwą leniwej pianki, która zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa (niezależnie w jakiej pozycji śpimy). Pianka leniwa doskonale dostosowuje się do krzywizn ciała człowieka. Jedną z najważniejszych zalet pokrowca na materac Eualyss jest możliwość jego prania. Zapewnia to higieniczny sen. Pokrowiec można prać w temperaturze do 30 st. C (bez możliwości wirowania). Pokrowiec na materac Eucalyss posiada specjalny pas 3D, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Wpływa to na dobrą wentylację materaca. Pokrowiec jest antybakteryjny, dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z alergią czy astmą. Eukaliptus działa jak inhalator dając ukojenie przy chorobach układu oddechowego.


Najważniejsze zalety pokrowca na materac Eucalyss:

- odstrasza dokuczliwe owady

- jest przeszyty warstwą leniwej pianki

- posiada pas wentylujący 3D

- możliwość prania pokrowca w temp. do 30 st. C

- naturalny materiał z wyciągu z Eukaliptusa Citriodora

- wygodny i komfortowy do spania

- pokrowiec jest antybakteryjny

- testowany w laboratorium we Francji


Materac Viscogreen Lux w pokrowcu Eucalyss

Pokrowiec Eucalyss przeszyty warstwą pianki termoelatycznej można zakupić do każdego rodzaju materaca. W Dreams Design Warszawa można zamówić pokrowiec Eucalyss w każdym wymiarze. W zależności od zapotrzebowania. Pokrowce produkowane są pod indywidualne wytyczne klientów. Zatem pokrowiec można zakupić do swojego, już użytkowanego materaca, wystarczy podać nam wymiary! W standardzie jednak pokrowiec Eucalyss wykorzystywany jest przede wszystkim w wysokiej klasie materacach do spania. Między innymi dedykowany jest do materaca Viscogreen Lux.

Viscogreen Lux to materac piankowy, z atestami ortopedycznymi. Wykonany został z włoskich naturalnych pianek, tj. naturalnej pianki wysokoelastycznej Biogreen oraz naturalnej pianki termoelastycznej Viscogreen. Materac występuje w dwóch twardościach – H2 i H3. Bardzo dużą zaletą materaca piankowego Vicogreen Lux jest jego wytrzymałość na obciążenie ortopedyczne – przy twardości H3 obciążenie ortopedyczne może być aż do 170 kg! Materac z racji tego, że ubrany jest w pokrowiec Eucalyss odstrasza dokuczliwe owady, zapewniając tym samym zdrowy i spokojny sen. Pozbądź się problemu nieprzespanych nocy z pokrowcem Eucalyss!

Materac piankowy Viscogreen Lux dostępne są we wszystkich salonach firmowych Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów. Zachęcamy do odwiedzenia naszych showroomów oraz przetestowania materaca już dziś!

© Dreams Design.