ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Szwajcarska innowacja wśród materacy

02 grudnia 2019

Szwajcarska innowacja wśród materacy

Szwajcarska piana Avent O2 jest jedną z najlepszych pianek wysokoelastycznych używanych do produkcji materacy. Walory tej piany doceniane są na całym świecie. Do składu pianki Avent O2 zostały dodane aktywne składniki w postaci olejku lawendowego i zdrowotnych szwajcarskich roślin. Połączenie tych składników wpływa na zdrowie osób użytkujących materace wykonane z pianki. Zwiększenie bezpieczeństwa zdrowia człowieka i poczucia komfortu były głównymi przesłankami do produkcji materacy z pianą Avent O2. Pianka dodatkowo charakteryzuje się znikomą podatnością na utlenianie się. Jest bardzo przewiewna, sprężysta i daje optymalne podparcie dla kręgosłupa.
Największe zalety piany Avent O2

- Nasączona olejkami lawendowymi

- Znikoma podatność na utlenianie się

- Bardzo odporna na wgniecenia

- Odporna na wilgoć

- Odporna na temperaturę

- Ekstremalnie stabilna

- Przewiewna

- Elastyczna i sprężysta

- Ma dynamiczne i elastyczne właściwości

- Bezpieczna dla zdrowia człowieka

- Niesamowicie przewiewna


Materace z pianką Avent O2 charakteryzują się długą gwarancją, potwierdzającą wytrzymałość szwajcarskiej pianki. Nowa generacja materiałów, z których została stworzona piana sprawia, że pianka jest bardzo odporna i stabilna (nawet przy wysokich temperaturach! Materace wykonane ze szwajcarskiej piany są dedykowane wszystkim tym, którzy szukają wysokiej jakości materacy – odpornych i wytrzymałych, a jednocześnie zapewniających zdrowy sen. Piana Avent O2 jest dodatkowo natleniona, przez co jest jedną z najlepiej oddychających pianek na rynku. Powszechnie uznaje się, że wysokoelastyczna pianka jest źródłem energii i zdrowia.


Materace z pianką Avent O2

Materac Swiss Magic – jest to materac piankowy wyskoelastyczny, zalecany dla wszystkich tych, którzy cenią sobie sprężyste podłoże spania. Materac posiada specjalny system nacięć, który minimalizuje odleżyny. Materac jest odporny na wgniecenia i odkształcenia (12 lat gwarancji!). Doskonale podpiera kręgosłup w każdej pozycji spania. Materac Swiss Magic posiada siedem stref twardości. Pod materac warto zastosować stelaż elastyczny, wtedy materac najlepiej pracuje pod ciężarem ciała człowieka. Materac jest przyjazny naszemu ciału. Zapewnia zdrowy mikroklimat snu, bowiem cały wkład materaca wyprodukowany został z piany Avent O2. Pokrowiec materaca jest zdejmowany, z możliwością prania do 60 st. , co niewątpliwie wpływa na utrzymanie odpowiedniej higieniczności snu. Pokrowiec Lavender jest nasączony olejkami lawendy lekarskiej. Wdychanie olejków w czasie snu posiada efekt kojący dla organizm. Lawenda lekarska posiada bowiem właściwości regenerujące system nerwowy człowieka.


Materac Baby Swiss – jest to materac piankowy dedykowany dla dzieci. Wykonany w 100% z piany Avent O2. Materac został odpowiednio wyprofilowany, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie dla ciała dziecka. Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością. Pokrowiec materaca jest zdejmowany - można go prać do 60 st. C. Dodatkowo pokrowiec oraz posiada specjalną siatkę wentylacyjną 3D, która odpowiada za odpowiednią cyrkulację powietrza. Materace dla dzieci muszą być przewiewne, tak aby utrzymać higieniczność snu na wysokim poziomie i to właśnie zapewnia nam model materaca Baby Swiss. Co jest bardzo istotne materac Baby Swiss nie posiada podziału na strefy. Podział na strefy w materacu dziecięcym niekorzystnie wpływa na stan kręgosłupa u dzieci. Materac posiada 5 lat gwarancji. Produkowany jest z największą dbałością o zdrowy sen naszych pociech.


Materace z pianą Avent O2 w Dreams Design Warszawa

Materace z pianką Avent O2 dostępne są w salonach firmowych Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów. Materace produkowane są pod zamówienie, w każdych wymiarach – nawet niestandardowych. Pianka Avent O2 jest jedną z najlepszych pianek, które mamy w ofercie i które cieszą się dużą popularnością i zadowoleniem wśród naszych klientów. Już dziś zapraszamy do naszych salonów firmowych Dreams Design Warszawa! Przyjdź i połóż się na naszych materacach!

© Dreams Design.