ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Zdrowy sen bez alergii

19 stycznia 2021

Odpowiedni materac dla alergików

Odpowiedni materac dla alergików powinien mieć specjalne piany oraz pokrowce, które są w stanie opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Poniżej przedstawione są konkretne rozwiązania dla osób, które borykają się z problem z alergią. Obecnie na rynku jest dość szeroki wybór materacy i pokrowców na materac, dzięki temu alergicy mogą znaleźć towar dla nich dedykowany, tak aby stworzyć zdrowy mikroklimatu snu.

Materace piankowe z pianą Antibacterial „STOP BACTERIA!”
Pianka Antibacterial to atestowana pianka wysokoelastyczna, która jest swoistą rewolucją higieny! Pianka zawiera w sobie preparat Sanitized, który to właśnie ochrania przed bakteriami, roztoczami, zarodkami grzybów, pleśni czy innymi mikroorganizmami szkodliwymi dla zdrowia człowieka. Pianka wysokoelastyczna Antibacterial powinna znaleźć się niemal w każdym materacu, który użytkuje osoba z alergią. Warto dodać, że pianka również niweluje przyczyny, które zapoczątkowują alergię, stąd też zalecana jest także dla osób, które problemów z alergią nie mają.


Ochrona materacy Silver Protect

Ochrona Silver Protect została stworzona specjalnie z myślą o alergikach, ponieważ znacząco obniża powstawanie szkodliwych bakterii i roztoczy. Eliminuje niepożądane mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia. Silver Protect dba o zdrowy mikroklimat snu. Pokrowce na materace z ochroną Silver Protect jonizowane są srebrem i już po kilku godzinach redukują ilość bakterii nawet aż o 90%. Kwestią znaczącą jest fakt, że działanie warstwy antybakteryjnej niweluje również możliwość powstawania pleśni na materacu. Silver Protect posiada właściwości, które ograniczają możliwość wytwarzania się brzydkiego zapachu. Ochrona Silver Protect została dokładnie sprawdzona pod względem zdrowotności, posiada również specjalne atesty. Ochraniacze na materac z ochroną Silver Protect nadają się do prania w temperaturze do 60 st. C, co dodatkowo daje możliwość regularnego czyszczenia.


Ochrona materacy Greenfirst Natural Protection

Greenfirst Natural Protection to tkanina wykorzystywana w pokrowcach materacy do spania. Jest również bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergików. Pokrowce Greenfirst charakteryzują się głównie tym, że posiadają właściwości eliminujące rozwój niepożądanych mikroorganizmów na materacu. Nowoczesna tkanina z antybakteryjną powłoką eliminuje nawet roztocza kurzu domowego. Pokrowce Greenfirst Natural Protection można prać w temperaturze do 60 st. C. Greenfirst to tkanina zdecydowanie dedykowana dla osób cierpiących na alergię, w tym i dla dzieci.

Zdrowy sen bez alergii z Dreams Design – sypialnia Twoich snów

W naszych salonach firmowych Dreams Design Warszawa znaleźć można szeroki wybór materacy antyalergicznych. Dodatkowo, z racji tego, że materace produkowane są na zamówienie, to każdy rdzeń materaca można zamówić w pokrowcu antyalergicznym Silver Protect, czy Greenfirst Natural Protection. Oferta materacy do spania jest bardzo szeroka, każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Posiadamy również materace, które są produkowane z bakteriobójczych pianek Antibacterial. Przykładem takiego materaca jest materac Antibacterial, który obustronnie obłożony jest pianką antyalergiczną a dodatkowo w jego pokrowcu zastosowana została nowoczesna technologia Silver Protect, z możliwością prania. Materac piankowy Antibacterial jest jedną z naszych propozycji, po którą najczęściej sięgają osoby z problemami alergii. Materac ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci, jak i osób starszych. Innym przykładem materaca dedykowanego dla alergików może być materac Comfort Antibacterial. W rdzeniu tego materaca znajdują się 4 cm bakteriobójczej pianki Antibacterial. Dodatkową zaletą materaca jest to, że gwarantuje on bardzo komfortowy sen. W składzie materaca z jednej strony znajduje się termoelastyczna pianka, a z drugiej strony materaca jest specjalnie profilowana pianka Nightfly. Wszystkie pianki materaca klejone są ekologicznym klejem Simalfa.

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów firmowych Dreams Design Warszawa. Zachęcamy również do robienia zakupów w naszym sklepie internetowym. W przypadku chęci zakupu materacy niestandardowych, prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny z naszym doradcą sprzedaży.

© Dreams Design.