ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Jak dobrać materac na gorące letnie noce?

23 lipca 2020

Jak dobrać materac na gorące, letnie noce?

Gorące noce bardzo często kojarzą się z nieprzespanymi nocami, przekręcaniem się z boku na bok i szukaniem dogodnej pozycji ułożenia ciała. Dzięki nowoczesnej technologii w produkcji materacy, takie noce mogą już przejść w niepamięć. A wszystko to dzięki materacom do spania, w których zastosowano technologię pian Thermo Silver. Thermo Silver jest to włoska pianka, której największym walorem jest możliwość pochłaniania ciepła wytwarzanego ludzki organizm. Dzięki temu na materacu zachowana jest odpowiednia temperatura. Śpiący na materacu z technologią Thermo Silver nie będzie odczuwał efektu tzw. przegrzewania się, czy też marznięcia (w tym przypadku w zimowe noce). Wewnątrz pianki Thermo Silver zachodzi reakcja zmiany struktury materiału. Dzięki temu piana nie nagrzewa się zbyt mocno, a w sytuacji spadku temperatury piana optymalnie nagrzewa się i oddaje nagromadzone ciepło. Materac z pianką Thermo Silver jest zatem idealnym rozwiązaniem zarówno na upalne wakacyjne noce, jaki i te chłodne, zimowe wieczory.


Materac Thermo Silver – najlepsze rozwiązanie na upalne noce

Materac Thermo Silver Materasso pozwala zachować pełen komfort termiczny w czasie snu. Jest produktem wysokiej jakości. Zadowala nawet najbardziej wymagających klientów. Materac w standardzie pokryty jest zdejmowanym pokrowcem Silk Touch. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 st. C. Przede wszystkim pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku. Rdzeń materaca tworzą trzy rodzaje pianek, a mianowicie: pianka Thermo Silver (6 cm), pianka Lavender (10 cm) oraz pianka szwajcarska EvoPoreHRC (6 cm). Aby zapewnić doskonały komfort snu, pod materac najlepiej użyć materac elastyczny. Materac doskonale nadaje się również pod stelaże elektryczne z funkcją podnoszenia. Rdzeń materaca posiada specjalne nacięcia, dzięki czemu idealnie ugina się w strefie ramion i bioder człowieka. Materac zapewnia doskonałe podparcie dla naturalnych krzywizn ciała ludzkiego. Dodatkowo, bardzo ważną zaletą materaca Thermo Silver jest zawartość cząsteczek soli srebra w rdzeniu materaca. Cząsteczki soli srebra mają działanie antybakteryjne. Podaje się, że srebro ma zdolności redukowania bakterii aż na poziomie skuteczności 99 procent!


Dane techniczne materaca do spania Thermo Silver:

- 10 lat gwarancji

- stopień twardości: H4

- obciążenie ortopedyczne: do 140 kg

- wysokość: 23 cm

- klejenie ekologiczne pian rdzenia materaca

- technologia Thermo Silver

- cząsteczki soli srebra w materacu

- nacięcia ortopedyczne w rdzeniu materaca

- w pokrowcu wszyty materiał 3D

- zdejmowany pokrowiec do prania w temp. do 60 st. C

- włoskie i szwajcarskie piany w rdzeniu materaca


Materac do spania Thermo Silver w Dreams Design – sypialnia Twoich snów

Materac Thermo Silver można zakupić w salonach firmowych Dreams Design – sypialnia Twoich snów. W każdym naszym punkcie sprzedaży istnieje możliwość przetestowania materaca przed jego zakupem. Materace Thermo Silver produkowane są bezpośrednio pod każde zamówienie. Dzięki temu istnieje możliwość zakupu materaca nawet w niestandardowym wymiarze! Materace Thermo Silver można również dostać w naszym e-sklepie Dreams Design materace Warszawa . Dzięki temu możemy zrobić zakupy szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu!

Już dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą materacy do spania od Dreams Design.

© Dreams Design.