ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Szafki tapicerowane w Twojej sypialni. Niebanalne i pomysłowe rozwiązanie

26 listopada 2018

Szafki tapicerowane w Twojej sypialni. Niebanalne i pomysłowe rozwiązanie

Dodatki w naszych sypialniach wpływają na całościowy design pomieszczenia. Nadają mu uroku i swoistego charakteru. Nie bez przyczyny popularne jest powiedzenie, że to właśnie diabeł tkwi w szczegółach. W Dreams Design oprócz wysokiej jakości łóżek tapicerowanych oraz materacy można zamówić szafki sypialniane, które obijane są tkaniną tapicerską – zgodnie z indywidualnym projektem. Stoliki nocne mogą zostać pokryte dokładnie takim samym materiałem, jakim jest wykończone Twoje łóżko sypialniane. Meble tapicerowane są to rozwiązania dla tych osób, które nie lubią szablonowych i typowych pomysłów, lecz szukają wyjątkowych i rzadko spotykanych rozwiązań.


Szafki tapicerowane z uchwytami, bądź na prowadnicach Blum Tip-on

Łóżko tapicerowane z wygodnym materacem jest niewątpliwie bardzo przytulnym meblem w naszym domu. Stawiając w sypialni obok łóżka, tapicerowane szafki nocne otrzymamy zestaw wyglądający niebanalnie i bardzo pomysłowo. Szafki tapicerowane mogą zostać ozdobione uchwytami, na przykład kryształkami, które z pewnością idealnie wpiszą się w styl glamour naszej sypialni. Dla osób, które preferują bardziej proste rozwiązania, szafki tapicerowane wyprodukowane mogą zostać bez uchwytów – na prowadnicach Blum (Tip-On). Tak zwany ,,cichy domyk” szuflad wpływa na komfort użytkowania mebla tapicerowanego.

Obawiasz się, że tapicerowane materiałem szafki mogą być niepraktyczne? Nic bardziej mylnego! Wystarczy wybrać do obicia tkaninę łatwo czyszczącą, a na wierzchu szafki tapicerowanej położyć szkło, które dodatkowo ochroni ją przed zabrudzeniem.


Szafki tapicerowane w Dreams Design

W Dreams Design wykonujemy szafki tapicerowane w różnych wymiarach. Ustalając szczegóły, takie jak na przykład – wysokość szafki, ilość szuflad, sposób zamykania, czy materiał obiciowy – projektujesz swoją szafkę nocną według indywidualnego projektu. O tym jak będzie wyglądała szafka tapicerowana w Twojej sypialni decydujesz sam!

Oprócz szafek tapicerowanych w Dreams Design możliwe jest również wykonanie komody tapicerowanej na zamówienie.

© Dreams Design.