ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Materac Thermo Silver. Zachowaj pełny komfort termiczny podczas snu.

11 kwietnia 2019

Materac Thermo Silver. Zachowaj pełny komfort termiczny podczas snu.

Dobór materaca jest niezwykle istotną sprawą, która wpływa na komfort oraz zdrowie. Rynek materacy jest bardzo szeroki. Zaczynają dominować na nim materace wykonane z pianek. Pianki obecnie są bardzo trwałymi surowcami powszechnie używanymi do produkcji materacy. Występują one w bardzo wielu rodzajach. Najprostszym z podziałów, jest rozróżnienie pianki wysokoelastycznej oraz pianki termoelastycznej.


Jak zapobiec uczuciu przegrzewania się na materacu piankowym?

Często nasi klienci obawiają się uczucia przegrzewania na materacach piankowych. Jednak obecna technologia produkcji pianek wychodzi nawet naprzeciw takim obawom, czego przykładem jest materac Thermo Silver firmy Materasso.


,,Dzięki połączeniu dwóch technologii, uzyskaliśmy pianę o wyjątkowych właściwościach, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dobry sen jest efektem intensywnych badań”

Materasso


Materac Thermo Silver zapewnia pełny komfort termiczny podczas użytkowania. W materacu zastosowano nowoczesną technologię mikrokapsułek PCM (Phase Materials Change). Dzięki temu piana materaca pochłania ciepło, które produkuje ludzkie ciało, ale też jednocześnie unika niepożądanego nadmiernego nagrzewania się samego materaca. Ponadto materac Thermo Silver charakteryzuje się dużą przewiewnością. Doskonale też odprowadza wilgoć. W pianach zawarte są cząsteczki soli srebra, które jak powszechnie wiadomo posiadają silne właściwości antybakteryjne. Materac zapewnia użytkownikom wysoką higieniczność snu. Srebro, które znajduje się we wkładzie materaca redukuje ilość bakterii nawet do 99,9%! Jest to szczególnie ważna informacja dla alergików i astmatyków!


Budowa materaca Thermo Silver

Materac zbudowany jest z trzech warstw piany. Warstwa pierwsza to termoelastyczna, włoska piana Thermo Silver. Piana środkowa to wysokoelastyczna piana Lavender, natomiast dolna warstwa wykonana została ze szwajcarskiej piany wysokoelastycznej Evo Pore HRC. Wierzch oraz spód materaca są odpowiednio ponacinane, dzięki temu materac lepiej pootrzymuje ciało śpiącego w każdej pozycji. Wkład materaca obleczony jest pokrowcem Silk Touch, który jest bardzo przyjemny w dotyku (przypomina delikatny jedwab). Pokrowiec wyjątkowo dobrze absorbuje wilgoć, co sprawia że na materacu panuje suchy klimat. Pokrowiec w 100% bezpieczny dla alergików, z możliwością prania do 60 st. C oraz wirowania.


Dane techniczne materaca Thermo Silver:

- 12 lat gwarancji

- obciążenie ortopedyczne do 140 kg

- wysokość materaca: 23 cm

- zdejmowany pokrowiec Silk Touch

- taśma wentylująca w pokrowcu

- możliwość prana pokrowca do 60 st. C

- możliwość wirowania pokrowca

- stopień twardości: H4

- dostępny we wszystkich rozmiarach (nawet niestandardowych)


Zdrowe środowisko snu, wysoka odporność na wgniecenia, doskonała oddychalność pian – to tylko kilka z najważniejszych cech materaca Thermo Silver, który spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.


Materac Thermo Silver w salonach firmowych Dreams Design

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani materacem Thermo Silver zapraszamy do salonów firmowych Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów, w celu wypróbowania materaca.

Jeżeli jednak już jesteś przekonany, że materac Thermo Silver to jest dokładnie to czego potrzebujesz, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. W Dreams Design Warszawa istnieje możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu!

© Dreams Design.