ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
SERWIS
Dreams Design

SERWIS

Serwis usługowy oferowany przez Dreams Design dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań klientów. Profesjonalna ekipa montażowa w szybki i sprawny sposób może zamontować nowe łóżko w Twojej sypialni, a także zdemontować i zabrać stare.  Oferta usługowa obejmuje również m.in. montaż paneli tapicerowanych pod wymiar, pomiary i dostawy z wnoszeniem towarów. Nasza oferta jest elastyczna i ukierunkowana na potrzeby klienta. Usługi serwisowe, które świadczy Dreams Design wykonywane są przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników.


SERWIS GWARANCYJNY ŁÓŻEK

Naszym klientom oferujemy serwis gwarancyjny łóżek obejmujący okres 24 miesięcy, liczony od daty otrzymania mebla. Każdy zakupiony u nas towar posiada dołączoną kartę gwarancyjną, w której określone są szczegółowe warunki.

SERWIS POGWARANCYJNY ŁÓŻEK

Po okresie gwarancyjnym klienci mogą skorzystać z serwisu płatnego. W zależności od rodzaju usterki wykonywane są indywidualne kosztorysy napraw.


Jeżeli jesteś zainteresowany usługą serwisową prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów na adres email: [email protected] lub telefonicznie +48 881 255 100.© Dreams Design Warszawa: Łóżka i materace do sypialni