ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
SERWIS
Dreams Design

SERWIS

Serwis usługowy oferowany przez Dreams Design dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań klientów. Profesjonalna ekipa montażowa w szybki i sprawny sposób może zamontować nowe łóżko w Twojej sypialni, a także zdemontować i zabrać stare.  Oferta usługowa obejmuje również m.in. montaż paneli tapicerowanych pod wymiar, pomiary i dostawy z wnoszeniem towarów. Nasza oferta jest elastyczna i ukierunkowana na potrzeby klienta. Usługi serwisowe, które świadczy Dreams Design wykonywane są przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników.


SERWIS GWARANCYJNY ŁÓŻEK

Naszym klientom oferujemy serwis gwarancyjny łóżek obejmujący okres 24 miesięcy, liczony od daty otrzymania mebla. Każdy zakupiony u nas towar posiada dołączoną kartę gwarancyjną, w której określone są szczegółowe warunki.

SERWIS POGWARANCYJNY ŁÓŻEK

Po okresie gwarancyjnym klienci mogą skorzystać z serwisu płatnego. W zależności od rodzaju usterki wykonywane są indywidualne kosztorysy napraw.


Jeżeli jesteś zainteresowany usługą serwisową prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów na adres email: [email protected] lub telefonicznie +48 881 255 100.© Dreams Design Warszawa: Łóżka i materace do sypialni