DREAMSDESIGN
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
Praktyczne porady i wiedza w pigułce
BLOG
18 lutego 2019

Hiszpański design w Twojej sypialni

W Dreams Design produkujemy łóżka tapicerowane w przeróżnych designach, od skandynawskiego stylu, poprzez nowoczesne rozwiązania, kończąc na przepychu glamour. Przede wszystkim odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Żaden styl wykończenia wnętrz nie jest nam obcy. Szeroki wybór łóżek tapicerowanych, możliwość produkowania pod indywidualne projekty, bogata kolorystyka tkanin obiciowych oraz szybkie terminy realizacji, sprawiają że jesteśmy praktycznie bezkonkurencyjni na warszawskim rynku łóżek tapicerowanych.


Zaprojektuj swoją sypialnię w stylu hiszpańskim z Dreams Design

Szukasz hiszpańskiego designu z temperamentem? Inspirują cię śródziemnomorskie trendy przepełnione bogatą kolorystyką? Trafiłeś idealnie!

Pomimo, że w Polsce aktualnie jest zimno i dość mroźno, nic przecież nie stoi na przeszkodzie, abyśmy myślami byli w gorącej i kolorowej Hiszpanii. Jeżeli lubisz łączyć proste formy z odważnymi dodatkami, nie boisz się eksperymentować, a temperament to twoje drugie imię – styl hiszpański w twojej sypialni będzie doskonałym rozwiązaniem.


Jak wygląda sypialnia w stylu hiszpańskim?

W sypialni w stylu hiszpańskim idealnie będzie pasowało proste łóżko tapicerowane w kolorach brązowo-szarych. Popularnym trendem jest obijanie łóżka tapicerowanego tkaninami naturalnymi, które produkowane są z lnu i bawełny. W Dreams Design -Sypialnia Twoich snów posiadamy również i takie tapicerki, czego przykładem jest materiał obiciowy Diamante.

Aranżacje sypialni w stylu hiszpańskim na pierwszy rzut oka wydają się dość surowe. W sypialniach często bowiem znajdziemy kamienne podłogi w spłowiałych kolorach i ściany w chłodnych odcieniach (bardzo często w kolorze białym). Jednakże błędem byłoby powiedzieć, że hiszpańskie sypialnie nie są przytulne. Wręcz odwrotnie – są bardzo przytulne. Delikatne i niezobowiązujące kolory łóżka, ścian, czy podłóg przełamywane są bowiem odważnymi dodatkami. I to właśnie te dodatki nadają sypialniom przysłowiowego temperamentu. Melanże, miksy, turkusy, wrzosy, zielenie połączone z żółcią. Kolorystyczne i odważne akcenty nadają swoistego i niepowtarzalnego charakteru sypialni. Żywe i bogate barwy dodatków jakie znajdziemy w sypialni urządzonej w stylu hiszpańskim, pozytywnie wpływają na poprawę nastroju! Warto dodać, że wyjątkowego klimatu w sypialni nadadzą obrazy, fotografie, lampiony, świeczki oraz dodatki wykonane z gliny.

Styl hiszpański to nic innego jak łączenie prostych form z śródziemnomorską bryzą, która kojarzona jest właśnie z kolorami, ciepłem i pozytywną energią. W sypialniach hiszpańskich, przy prostych formach łóżek tapicerowanych idealnie pasują drewniane szafeczki nocne, w kolorach popielu lub naturalnego buku. Pamiętajmy bowiem, że kamień i drewno, są to naturalne materiały na gruncie których powstał styl hiszpański.


Łóżko tapicerowane Malmo. Idealne rozwiązanie do sypialni w stylu hiszpańskim

Łóżko tapicerowane Malmo to idealne rozwiązanie dla sypialni w stylu hiszpańskim. Obite w szaro-brązowej tkaninie będzie elegancko komponowało się na białej ścianie. Pomimo prostej formy, łóżko tapicerowane Malmo ma wyprofilowany delikatnie zagłówek, który wpływa na komfort podczas opierania się. Łóżko Malmo wykończone jest delikatną lamówką, która znajduje się zarówno na ramie, jak i zagłówku. Łóżko tapicerowane Malmo można zamówić w wersji z pojemnikiem na pościel, co wpływa na funkcjonalność mebla.

W salonach Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów do łóżka tapicerowanego możesz zamówić kolorowe poduszki, które nadadzą sypialni wyrazistości. Poduszki dekoracyjne wykonywane są z tkanin obiciowych. Dostępna jest szeroka paleta wyrazistych i odważnych kolorów.


Urządź sypialnię w stylu hiszpańskim z Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej. Jeśli tym czego szukasz są łóżka Warszawa - Zapraszamy do naszych salonów firmowych, w których personel pomoże w wyborze łóżka oraz doradzi w sprawie kolorystyki i dodatków.

SALONY STACJONARNE