ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Wysokiej klasy materace w twojej sypialni. Wygoda na miarę luksusowych hoteli

05 stycznia 2020

Wysokiej klasy materace w twojej sypialni. Wygoda na miarę luksusowych hoteli

W hotelach o podniesionych standardach, zazwyczaj spotykamy się z materacami wysokiej jakości. Jakość snu jest bowiem jednych z istotnych czynników wpływających na ocenę danego hotelu/obiektu. Stąd też hotele dbają o wysokiej klasy materace i łóżka sypialniane. Nie dziwi nas więc fakt, kiedy klienci szukają ,,materacy hotelowych”. Wiemy bowiem jak ważne jest znalezienie takiego materaca, który sprawi, że każdego poranka obudzimy się wyspani, pełni energii i zadowoleni.


Cechy materacy najwyższej jakości:

- są wysokie mają ok. 20-30 cm

- dostosowują się indywidualnie do każdej sylwetki

- maja ściągane pokrowce, które można prać w temp. aż do 60 st. C

- wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na odkształcenia

- zapewniają komfort użytkowania (zarówno przy leżeniu, jak i siedzeniu)

- dają optymalne podparcie dla kręgosłupa

- zapewniają zdrowy mikroklimat snu


Duży wybór materacy oraz doświadczeni doradcy sprzedaży w salonach firmowych Dreams Design – Sypiania Twoich Snów sprawiają, że jesteśmy praktycznie bezkonkurencyjni w ofercie i doradztwie w sprawie zdrowego spania. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów, a przede wszystkim na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. W salonach Dreams Design można znaleźć wiele materacy najwyższej jakości. Do tej grupy materaców niewątpliwie należy zaliczyć:

Materac Hybrid Duo Spring – jest to materac posiadający dwie strony twardości, dzięki temu materac możemy używać w zależności od potrzeby – na miękkiej stronie, bądź twardej stronie. Ma 26 cm wysokości. Jądro materaca tworzą sprężyny hybrydowe. Każda sprężyna jest w materiałowej kieszonce, dzięki temu punktowo kopiuje ciało śpiącego człowieka. Sprężyny nie obcierają się o siebie oraz są bardzo wytrzymałe na obciążenia. W materacu Hybrid Duo Spring, w celu wzmocnienia komfortu śpiącego, zastosowana została również mikrosprężynka kieszeniowa z naturalnym włóknem Seacell. W materacu zastosowane zostały dwa rodzaje pianek – pianka EvoPoreHRC oraz naturalna pianka Aloe Vera. Materac posiada zdejmowany do prania pokrowiec, co wpływa na zdolność utrzymania higieniczności snu. Pokrowiec Silver Jump można prać aż do 60 st. C. Pikowany jest włóknem klimatyzującym o gramaturze 300 gr/ m2. Pokrowiec ma działanie antybakteryjne, dodatkowo posiada pas 3D, który wspomaga oddychanie materaca. Materac jest wysokiej klasy produktem, który odznacza się wyjątkowym komfortem użytkowania. Śpiąc na nim we własnej sypialni na pewno poczujemy się jak w pokoju hotelowym o wysokim standardzie!


Materac Thermogel

– materac posiadający dwa stopnie twardości. W zależności od indywidualnych preferencji możemy użytkować materac na stronie twardej, bądź miękkiej. Dzięki temu nadaje się dla ludzi o różnej wadze. Materac jest wysoki, ma aż 27 cm. Materac przeznaczony dla zwolenników materaców piankowych. W materacu połączono kilka rodzajów pian, w tym: piankę GreenGel, profilowaną piankę termoelastyczną, przewiewną piankę Eliocell Soft i piankę wysokoelastyczną. Wszystkie pianki zostały ze sobą połączone klejem Simalfa, który jest produkowany na bazie wody. Materac posiada wysokiej klasy pokrowiec, który można prać w temp. do 60 st. C. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, wyprodukowany został z włókien pochodzenia roślinnego. Tkanina pokrowca charakteryzuje się wysoką trwałością użytkowania. Charakteryzuje się również wysoką zdolnością absorpcji wilgoci z ciała człowieka, co wpływa na utrzymanie higieniczności snu. Materac posiada 6-letni okres gwarancji.


Materace w Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów

W salonach Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów oprócz dostępności wysokiej jakości materacy, można również zakupić łóżka, które wykonywane są pod indywidualne projekty. Istnieje możliwość zakupu łóżek hotelowych, łóżek tapicerowanych i łóżek kontynentalnych. Dodatkowo w asortymencie Dreams Design dostępne są toppery na materace i ochraniacze. Z Dreams Design możesz stworzyć łóżko dokładnie takie, którego potrzebujesz. Dzięki temu wygodne spanie, którego wcześniej zażywałeś jedynie w hotelach, możesz przenieść do własnej sypialni i każdego poranka wstawać wypoczęty tak jak na wakacjach!

© Dreams Design.