ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Jaki materac dwuosobowy wybrać do 1500 zł?

02 marca 2020

Jaki materac dwuosobowy do 1500 zł?


Wybór materaca do spania jest bardzo ważną sprawą. Każdy z nas doskonale wie, że dobry materac to inwestycja na wiele lat, ale również inwestycja we własny komfort i zdrowie. Dobry materac dwuosobowy możemy znaleźć już w kwocie do 1500 zł. Kwota ta jest optymalną wartością, dla wszystkich tych, którzy szukają wysokiej jakości materaca we względnie niskiej cenie. Ceny materaców są kwestią relatywną, rozpatrywaną w zależności od zasobów finansowych danej osoby.

Materac dwuosobowy do 1500 zł - jaki wybrać?


Decydując się na zakup materaca w kwocie do 1500 zł, należy dobrze rozejrzeć się na rynku materaców. W tej kwocie można znaleźć już dobrej klasy produkt, który spełni nasze oczekiwania. Przykładowym materacem jest materac Premier Bio-Ex Luxus firmy Materasso. Do najważniejszych cech materaca zalicza się jego właściwości ortopedyczne. Materac posiada obniżoną stawkę VAT 8% (co również korzystnie wpływa na cenę produktu). Powszechnie materace ortopedyczne zalecane są dla wszystkich tych, którzy mają problemy z kręgosłupem, ale również i dla tych, którzy dbają o stan zdrowia swojego kręgosłupa. Materac Premier Bio-Ex Luxus jest materacem sprężynowo-kieszeniowym (tzw. materac pocketowy). Dzięki temu, że sprężyny są umieszczone w specjalnych bawełnianych kieszonkach, nie obcierają się one o siebie. Materac również punktowo kopiuje kształty ludzkiego ciała, niezależnie w jakiej pozycji leżymy. Sprężyny kieszeniowe samodzielnie dostosowują się do krzywizn ludzkiego ciała. Materac Premier Bio Ex Luxus posiada 7stref twardości, tzw. fizjosystem, który zapewnia maksymalny poziom komfortu. Sprężyny obustronnie obłożone są pianką, która jest sprężysta i odporna na odkształcenia. Materac w standardzie dostępny jest w dwóch twardościach (twardość H2 i twardośćH3). Dzięki temu, każdy z nas – niezależnie od wagi - może wybrać materac Premier Bio Ex Luxus do swojej sypialni. Materac ma20 cm wysokości. Warstwy materaca klejone są ekologicznie (klejem Simalfa, który wyprodukowany został na bazie wody). Materac dzięki sprężynowej budowie bardzo dobrze oddycha. Powietrze bez trudu przedostaje się przez jądro materaca, dzięki temu tworzy się zdrowy i suchy klimat snu. W materacu bardzo dobrze odprowadzana jest wilgoć. Każdej nocy tracimy w czasie snu bardzo dużo wody! Odpowiednia termoregulacja materaca jest zatem bardzo ważna!

Materac Premier Bio-Ex Luxus w pokrowcu AloeVera


Materac Premier Bio Ex Luxus posiada w standardzie rozpinany pokrowiec AloeVera. Pokrowiec ten można prać w temperaturze aż do 60 st. C! Zapewnia to możliwość utrzymana pokrowca w odpowiedniej czystości i higieniczności. Jest to szczególnie ważne, gdy użytkownikiem materaca są dzieci, czy też astmatycy, alergicy. Pokrowiec AloeVera zawiera specjalne enzymy, substancje mineralne oraz aminokwasy, które dobrze wpływają na skórę człowieka. Dodatkowo sam pokrowiec wpływa relaksacyjnie na układ nerwowy, zapewniając człowiekowi spokojny i głęboki sen.

jaki materac dwuosobowy wybrać do 1500 zł

Najważniejsze zalety materaca Premier Bio Ex Luxus:

 • jest materacem sprężynowo-kieszeniowym
 • jest sprężysty i odporny na odkształcenia
 • posiada w standardzie rozpinany pokrowiec Aloe Vera
 • jest to materac ortopedyczny, z obniżoną 8% stawką VAT
 • jest zdrowy dla kręgosłupa
 • zapewnia komfortowy i wygodny sen
 • posiada 7 stref twardości (tzw. fizjosystem)
 • jest wysoki: 20 cm
 • występuje w dwóch twardościach (H2 i H3)
 • doskonale odprowadza wilgoć
 • zapewnia higieniczny sen
 • klejony jest ekologicznie (klej Simalfa)
 • korzystna cena!

Materac dwuosobowy do 1500 zł - Premier Bio Ex Luxus w Dreams Design


W Dreams Design materace Warszawa dostępny jest szeroki wybór materacy. W naszych salonach można znaleźć materace dwuosobowe w kwocie do 1500 zł, między innymi materac Premier Bio Ex Luxus. W każdym naszym salonie istnieje szansa przetestowania materaca przed jego zakupem. Materac Premier Bio Ex Luxus dostępny jest we wszystkich wymiarach (nawet niestandardowych). Materace produkowane są pod konkretne zamówienia. Dzięki temu nasi klienci otrzymują świeży towar. Wiemy bowiem, że żywotność materaca liczona jest od dnia jego produkcji! Już dziś zapraszamy do naszych salonów Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów, gdzie wykwalifikowany i doświadczony personel pomoże Ci wybrać materac idealny dla ciebie!

© Dreams Design.