ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Czy zakochani śpią dłużej?

27 lipca 2020

Czy zakochani śpią dłużej?

Uczucie miłości wpływa nie tylko na codzienne życie człowieka, ale również na jego sen. Zastanawiający jest fakt, że uczucie zakochania może mieć wpływ na sen. Miłość to piękne uczucie, które co ciekawe, skraca sen osoby zakochanej, ale podnosi za to jakość tego snu. Zatem osoby zakochane śpią krócej, ale lepiej!


Miłość na dobry sen!

Gdy jesteśmy zakochani śpimy krócej, ale zdecydowanie lepiej. Poczucie bezpieczeństwa i pozytywne emocje, które towarzyszą osobie zakochanej, dobrze wpływają na jakość snu. Osoby zakochane rzadziej budzą się w nocy oraz mniej narzekają na koszmary nocne. Zakochanie wpływa na poczucie spokoju, a samo przytulanie się przed zaśnięciem do bliskiej nam osoby ma ogromny i korzystny wpływ na proces zasypiania. Gdy jesteśmy zakochani towarzyszy nam dobry humor.

Gdy człowiek jest zakochany zazwyczaj każdego ranka wstaje w dobrym nastroju, po nocce czuje się wypoczęty i pełen energii! Pozytywna energia, która towarzyszy zakochanym jest wynikiem wysokiego poziomu endorfin w krwi! Procesy, które zachodzą w organizmie zakochanego pobudzają i dodają energii. Dzięki temu, gdy jesteśmy zakochani nie potrzebujemy popołudniowych drzemek. Osoby zakochane mniej śpią w ciągu dnia.

Zatem jak jest z tym snem osób zakochanych? Osoby zakochane śpią zdecydowanie krócej, ale powszechnie uważa się, że budzą się bardziej wypoczęte i gotowe do działania każdego poranka!


Materace do spania dla osób zakochanych

Aby sen osób zakochanych był zdrowy, oprócz samych emocji, należy zaopatrzyć się w dobry materac do spania oraz stelaż pod materac. Materace do spania dobiera się indywidualnie. Jedna osoba woli miększe podłoże snu, druga może preferować twardsze podłoże spania. Co zrobić w takim przypadku? Odpowiedź jest banalnie prosta! Należy poszukać dla pary materaca partnerskiego. Obecnie na rynku można znaleźć szeroki wybór materacy partnerskich. Dobrą ofertę takich materacy można znaleźć w Dreams Design materace Warszawa.


Materace partnerskie w Dreams Design

W salonach firmowych Dreams Design – sypialnia Twoich snów można wypróbować materace partnerskie, które będą doskonałym rozwiązaniem dla dwóch osób śpiących w jednym łóżku, ale z różnymi preferencjami co do twardości materaca. Poniżej propozycja materaca partnerskiego.


Materac Natur Biogreen Partner H2/H3

Materac piankowy Natur Biogreen Partner H2/H3 producenta Materasso jest materacem do spania, który został stworzony z wysokiej jakości pianek wysokoelastycznych. Materac jest produktem ortopedycznym, który ma obniżoną stawkę VAT na 8%. Nadaje się dla osób, które szukają zdrowego podłoża spania. Dzięki specjalnym nacięciom w rdzeniu materaca, materac doskonale podpiera naturalne krzywizny ludzkiego ciała. Materac jest zalecany dla wszystkich osób, które mają problemy z kręgosłupem oraz dla wszystkich tych, którzy dbają o zdrowy i bezpieczny sen. Materac jest wyprodukowany z włoskiej pianki Biogreen, która jest połączeniem natury z najnowocześniejszymi technologiami. Pianka tworzona jest z surowców naturalnych (olej rycynowy). Materac ekologiczny, który wniesie do każdej sypialni trochę przyrody. Pianka Biogreen dodatkowo nawilżana jest ekstraktem z Aloesu. Materac ten zapewni zarówno ekologiczny, jak i zdrowy sen!


Dane techniczne materaca partnerskiego do spania Natur Biogreen H2/H3:

- wysokość materaca: 20 cm

- gwarancja: 10 lat

- rdzeń materaca: włoska pianka Biogreen

- 7 stref twardości

- obciążenie ortopedyczne H2 – do 110 kg

- obciążenie ortopedyczne H3 – do 150 kg

- zalecany stelaż: elastyczny

- rozpinany pokrowiec z możliwością prania

- materac ortopedyczny

- materac partnerski

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów firmowych Dreams Design materace Warszawa w celu przetestowania materaca Natur Biogreen Partner H2/H3. Materace dostępne są we wszystkich rozmiarach. Nawet tych niestandardowych!

© Dreams Design.