ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Nowość w Dreams Design. Łóżko tapicerowane Cleo

05 kwietnia 2019

Nowość w Dreams Design. Łóżko tapicerowane Cleo

Dzięki temu, że bardzo wielu klientów zaufało naszej firmie, nieustannie motywujemy się do tego, aby utrzymać wysoką jakość produktów oraz wprowadzać nowe rozwiązania w sypialniach. Jesteśmy otwarci na wszystkie style aranżacji wnętrz oraz na realizację projektów innowatorskich!

Wszystkie pomysły jakie wdrażamy w Dreams Design wychodzą naprzeciwko potrzebom naszych klientów, którzy inspirują nas do tego, aby tworzyć nowe typy łóżek. Dzięki kreatywności naszych projektantów, pomysłowości doradców sprzedaży i zdolnościom technologicznym i rzemieślniczym naszych pracowników fabryki – powstają nowe łóżka, które podbijają serca naszych klientów. Każdy nowy model wprowadzany do sprzedaży przechodzi wiele testów jakościowych. I zanim zostanie oficjalnie zaprezentowany, jest dopracowywany przez cały sztab pracowników – począwszy od pomysłodawcy projektu, przechodząc przez pracowników fabryki, kończąc na opinii sprzedawców, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiedzą czego oczekuje klient!

Dobory tkanin na nowe modele łóżek są odpowiednio przemyślne, zgodnie z zasadami naszego visual merchandisingu. Jednakże zawsze istnieje możliwość zamówienia łóżka w kolorystyce i tkaninach takich, jakich potrzebuje nasz klient! Pełna dowolność i szeroka oferta tkanin tapicerskich zwiększa możliwości stworzenia łóżka zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych odbiorców.


Łóżko tapicerowane Cleo

Łóżko tapicerowane Cleo jest to nowość w naszej ofercie, które w ostatnim czasie zostało zaprezentowane w salonach firmowych Dreams Design - Sypialnia Twoich Snów. Łóżko tapicerowane idealnie nadaje się do stylu nowoczesnego. Jest klasyczne, ale i wyjątkowo praktyczne. Cienkie ramy zastosowane w łóżku sprawiają, że nie zabiera ono dużo dodatkowego miejsca w sypialni, a miękkie i odpowiednio wyprofilowane zagłowie, zapewnia wygodne i komfortowe opieranie się. Każde łóżko tapicerowane Cleo może mieć funkcjonalny pojemnik na pościel. Pojemniki wykonywane są bardzo solidnie, dzięki temu można w nich przechowywać znacznie więcej niż tylko dodatkowy komplet pościeli! Łóżko bardzo ładnie prezentuje się w tkaninach plecionkach (np. materiał Oxford – firma Fargotex, czy materiał Hugo – firma SIC).

Jakość mebla, precyzyjne wykonanie, funkcjonalność i elegancki wygląd, to jedne z wielu atutów łózka Cleo, które przyciąga uwagę naszych klientów. Łóżko produkowane jest pod konkretne zamówienia, dzięki temu istnieje możliwość wyboru odpowiedniej tkaniny tapicerskiej oraz rozmiaru. Ponadto wszystkie łóżka tapicerowane w Dreams Design można modyfikować, m.in. ustalać wysokość zagłówka, wysokość ramy łóżka, czy wysokość nóżek!


Łóżko tapicerowane Cleo to jedna z naszych nowych propozycji. Jeżeli masz własny pomysł na łóżko tapicerowane, już dziś skontaktuj się z nami! Razem możemy stworzyć innowatorski projekt! Wykonaj sypialnię Twoich snów z Dreams Design Warszawa.

© Dreams Design.