ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Toaletki, bankietki, pufy tapicerowane… czyli nietuzinkowe meble w Twojej sypialni

08 marca 2019

Toaletka – niebanalny mebel w Twojej sypialni

Toaletka kosmetyczna to idealny pomysł na dekorację w sypialni. Oprócz swojego wyjątkowego designu jest również meblem bardzo praktycznym, przy którym każda Pani domu może wykonać swój codzienny makijaż. Produkowane pod zamówienia toaletki, możemy dobrać do każdego stylu wnętrza, tak aby w sypialni były spójne z całą aranżacją. W ofercie posiadamy toaletki lakierowane, drewniane oraz tapicerowane. W toaletkach wykonywanych na zamówienie klient sam ustala wysokość, szerokość, głębokość, ilość szuflad oraz sposób ich otwierania. Ponadto posiadamy w swojej ofercie toaletki lustrzane, które idealnie pasują do stylowego wystroju sypialni. Wszystkie meble produkowane przez Dreams Design wykonywane są ręcznie w sposób estetyczny i z dbałością o szczegóły. Tworzone są na specjalne potrzeby klienta, pod indywidualne wytyczne.


Bankietka - piękny, a zarazem praktyczny dodatek

Bankietka, oprócz tego, że może zostać wykorzystana jako siedzisko do toaletki, będzie też świetnie prezentowała się przy łóżku tapicerowanym. Postawiona w nogach łóżka, okaże się z pewnościom praktycznym rozwiązaniem! Przykładowo każdego wieczora, przygotowując łóżko do spania, możesz na niej położyć narzutę. Bankietki są też bardzo funkcjonalne, ponieważ mają pojemniki. W pojemnikach tych można przechowywać dodatkowe komplety pościeli, czy koce. W tym przypadku bankietka będzie pełniła rolę kolejnej szafki w twojej sypialni. A przecież każdy z nas doskonale wie, że dodatkowego miejsca do przechowywania rzeczy nigdy nie jest za wiele! Bankietki coraz częściej wykorzystywane są także w korytarzach i garderobach. Pełnią tam funkcję siedziska, które może okazać się praktyczne chociażby w czasie zmiany obuwia.


Tapicerowane siedzisko do toaletki

W Dreams Design - sypialnia Twoich snów możesz również zamówić odpowiednie siedzisko do toaletki, jak na przykład tapicerowany puf. Pufy wykonywane są pod konkretne wymiary i pikowane według potrzeb klienta. Obijane są profesjonalnymi tkaninami tapicerskimi, które charakteryzują się odpornością na przecierania, zadrapania, czy zaciągnięcia. Materiały obiciowe są impregnowane, dzięki temu łatwo je utrzymać w odpowiedniej czystości


Stwórz swoją wymarzoną sypialnię z Dreams Design. Oferujemy wykonanie dodatków do sypialni – pufy, toaletki, bankietki… Wszystkie dodatki oprócz walorów estetycznych, są bardzo praktyczne. Wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły, tworzone są pod konkretne zamówienia naszych klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz salonów firmowych Dreams Design - sypialnia Twoich snów Warszawa.

© Dreams Design.