ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Tkaniny obiciowe na łóżka tapicerowane – Magic Home

12 listopada 2020

Tkaniny obiciowe na łóżka tapicerowane – Magic Home

Łóżka tapicerowane od dawna cieszą się niemalejącą popularnością. Nie tylko zapewniają optymalne warunki snu, ale są również bardzo wygodne i funkcjonalne.  Z pewnością największym walorem  ich jest miękkość! Na rynku jest obecnie szeroki wybór tkanin obiciowych, dzięki temu każdy może dostać łóżko dokładnie takie, jakiego potrzebuje!

Zalety łóżek tapicerowanych:

- są przyjemne w dotyku

- są miękkie i niwelują możliwość uderzenia się (pod tkaniną obiciową znajduje się pianka)

- są przyjemne dla oka

- są funkcjonalne i ponadczasowe

- są odporne na zniszczenia

- nadają wyjątkowego designu każdej sypialni

- są łatwe w utrzymaniu czystości

- zapewniają optymalne warunki snu

- dzięki miękkim zagłówkom, umożliwiają wypoczywanie w pozycji półleżącej

- przez długi okres czasu wyglądają jak nowe!


W naszych salonach firmowych Dreams Design - sypialnia Twoich snów często słyszymy od klientów, że obawiają się problemu wynikającego z utrzymania w czystości łóżka tapicerowanego. Obawy te się bezzasadne, w szczególności dla łóżek tapicerowanych, które są obijane tkaninami Magic Home. Łóżka tapicerowane wysokiej jakości materiałami tapicerskimi są bardzo funkcjonalne, odporne na przetarcia i bardzo łatwe w czyszczeniu (nawet najcięższych plan – jak po kawie, winie, czy mazakach!). Technologia produkcji tkanin obiciowych poszła bardzo do przodu. Dzięki temu na rynku jest szeroki wybór tkanin Magic Home, które występują w różnych kolorach, strukturach i fakturach!Walory tkanin Magic Home:

- są odporne na ścieranie i przetarcia

- są łatwe w czyszczeniu (czyścimy tylko wodą!)

- są miękkie i przyjemne w dotyku

- bardzo dobrze prezentują się na łóżkach tapicerowanych

- są eleganckie i gustowne (wyjątkowy design!)

- są odporne na zadrapania - jest to bardzo ważne, w szczególności dla mieszkań, w których żyją zwierzęta

- niwelują roztocza i baterie dzięki technologii Virus Protect


Tkaniny Magic Home dzięki innowacyjnej technologii sprawiają, że łóżka tapicerowane przez bardzo długi okres czasu użytkowania wyglądają jak nowe! Tkaniny Magic Home są wybierane przez projektantów do produkcji mebli tapicerowanych, w tym do łóżek sypialnianych. Łóżka tapicerowane powinny być utrzymywane w odpowiedniej czystości, tak aby w sypialni tworzyć zdrowy mikroklimat snu, który jest niezwykle istotny dla odpowiedniej regeneracji organizmu człowieka podczas spania! Tkaniny Magic Home eliminują roztocza i bakterie, co jest szczególnie ważne dla astmatyków, alergików i małych dzieci. Technologia Virus Protect zabezpiecza tkaniny przed osadzaniem się mikroorganizmów.  Ochrona ta szczególnie ważna jest, jeżeli w domu mieszkają zwierzęta. Jeżeli w twoim mieszkaniu jest zwierzak, warto zastanowić się nad tkaninami z kolekcji Magic Home, które są dedykowane dla wnętrz, w których żyją są psy i koty. Oprócz dodatkowej ochrony przeciw rozmnażaniu się roztoczom i bakteriom, są one wyjątkowo odporne na zadrapania i zarysowania.


Tkaniny Magic Home w Dreams Design

Tkaniny Magic Home dostępne są w salonach firmowych Dreams Design - sypialnia Twoich snów. Łóżka, które są przez nas produkowane, wykonywane są na indywidualne zamówienia. Dzięki temu, każde łóżko tapicerowane z naszej oferty, może zostać wykonane w jednej z tkanin Magic Home. Tkaniny z kolekcji Magic Home nadają się również do produkcji paneli tapicerowanych naściennych (w sypialniach, korytarzach, czy jadalniach) oraz siedzisk tapicerowanych (puf, bankietek). Zapraszamy do naszych sklepów meblowych, gdzie można obejrzeć oraz wypożyczyć próbniki tkanin tapicerskich kolekcji Magic Home.

© Dreams Design.