ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Pomysł na świąteczny prezent – poduszka ortopedyczna

14 grudnia 2018

Pomysł na świąteczny prezent – poduszka ortopedyczna

Boże Narodzenie to czas kiedy obdarowujemy najbliższych upominkami. Nadal zastanawiasz się co w tym roku podarować bliskiej osobie? Szukasz udanego prezentu, który byłby praktyczny i nieszablonowy? Może warto postawić na komfort, zdrowie, wygodę i rozejrzeć się za poduszkami ortopedycznymi?


Dlaczego poduszka ortopedyczna to dobry pomysł na świąteczny prezent?

Odpowiednio dobrany materac gwarantuje komfortowy sen, a jego idealnym dopełnieniem jest poduszka ortopedyczna. Podnosi ona jakość wypoczynku i uczucie komfortu podczas snu. Poduszki ortopedyczne dobrze podtrzymują odcinek szyjny kręgosłupa, dzięki temu mają wpływ na zdrowy i spokojny sen. Niewątpliwie każdy z nas powinien spać na poduszce, która odpowiednio podpiera kręgi szyjne kręgosłupa. Poduszki ortopedyczne są świetnym pomysłem na prezent praktycznie dla każdego - niezależnie od wieku i płci - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.


Poduszki ortopedyczne w Dreams Design

W Dreams Design Warszawa oprócz wysokiej jakości materacy i łóżek tapicerowanych, w naszej ofercie znajdują się poduszki ortopedyczne do spania. Poduszki wykonywane są z pianek wysokoelastycznych, bądź pianek termoelastycznych. Poniżej przedstawiamy kilka dostępnych propozycji.


Poduszka ortopedyczna Green Med + firmy Relaks

Poduszka wykonana została z odpornej na odciśnięcia pianki wysokoelastycznej. Green Med + zapewnia równomierne rozłożenie sił nacisku oraz idealne podparcie w każdej pozycji w czasie snu. Jest produktem antyalergicznym. Wysokie parametry termoregulacji pianki i pokrowca wpływają na uczucie odświeżenia.


Poduszka ortopedyczna Infinity Wash firmy Italcomfort

Jest to poduszka o uniwersalnym kształcie, wykonana z wysokiej jakości pianki termoelastycznej. Infinity Wash bardzo dobrze podpiera kręgi szyjne, tym samym wpływa na ich regenerację. Produkt antyalergiczny. Jest niewątpliwie innowacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich alergików, ponieważ istnieje możliwość prania wkładu termoelastycznego.


Poduszka ortopedyczna Paris firmy Materasso

Poduszka wykonana została z włoskiej pianki termoelastycznej, która zapamiętuje kształty. Jest to poduszka profilowana, która reaguje zarówno na nacisk, jak i ciepło naszego ciała. Zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa w części stawów szyjnych. Poduszka Paris jest wykonana z materiału perforowanego, który daje gwarancję wysokiej przewiewności.


Nadal nie możesz się zdecydować, która poduszka będzie najlepsza?

Zapraszamy do naszych salonów firmowych w Warszawie, gdzie doświadczony personel pomoże ci dokonać wyboru. Zachęcamy też do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej.

W Dreams Design Warszawa istnieje również możliwość dokonania zakupu przez sklep internetowy, bez wychodzenia z domu.

© Dreams Design.