ŁÓŻKA
MATERACE
PANELE
MEBLE
STELAŻE
PODUSZKI
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
BLOG
Praktyczne porady i wiedza w pigułce

Piana Greengel – termoregulacja podczas snu

04 listopada 2019

Piana Greengel – arktyczna świeżość w twojej sypialni

Materiały, z których wykonywane są materace do spania mają bardzo duży wpływ na komfort użytkowania oraz trwałość produktu. Materiały te, powinny przede wszystkim być zdrowe dla człowieka oraz nie powodować tzw. efektu przegrzewania się w czasie snu.

Innowacja w produkcji materaców, sprawiła że obecnie na rynku jest bardzo duży wybór materacy – od piankowych, poprzez materace sprężynowe, a na lateksowych kończąc. Często klienci zakupując materac piankowy obawiają się wyżej wspomnianego już efektu przegrzewania w czasie użytkowania. Obawy te nie powinny towarzyszyć osobom, które zainwestowały w dobrej jakości materac. Wysokiej gęstości pianki bowiem dobrze oddychają i doskonale odprowadzają wilgoć.


Piana Greengel – innowacja wśród materacy piankowych

Naukowa odpowiedź na nasze potrzeby!

Piana Greengel jest niewątpliwie naukową odpowiedzią na potrzeby organizmu człowieka. Ta nowoczesna pianka HR podnosi komfort snu oraz wprowadza do sypialni powiew arktycznej świeżości. Posiada ona wysoką zdolność wentylacji powietrza, przez co odbiera temperaturę ciała człowieka użytkującego materac. Ogranicza uczucie przegrzewania się. Cząsteczki żelu zawarte w piance dają uczucie świeżości i arktycznego powiewu w naszych sypialniach. Pianka Greengel doskonale współgra z piakami termoelatycznymi oraz innymi piankami wysokoelastycznymi. Nowoczesna konstrukcja pianki doskonale również podtrzymuje ciało w czasie snu, niezależnie od pozycji. Niewątpliwie jest innowacyjnym rozwiązaniem wieloletnich badań i doświadczeń.


Materace z lodową pianką Greengel

Materac Spinal Duo jest to nowoczesny typ materaca, którego wierzchnią wartę tworzy lodowa pianka Greengel. Zapewnia ona wyjątkowy komfort i najbardziej optymalny mikroklimat snu, co szczególnie ważne jest w okresie letnich upałów! Materac posiada aż 12 lat gwarancji! Jest produktem, po który mogą sięgnąć partnerzy o różnej wadze i różnej budowie ciała. Występuje on bowiem w wersji partnerskiej, czyli dwie twardości materaca w jednym wkładzie!


Materac Neroli Energy jest materacem zapewniającym elastyczność oraz niesamowity komfort podczas użytkowania. Dzięki zastosowaniu kombinacji trzech rodzajów painek materac gwarantuje doskonałe podparcie ciała. W wierzchniej warstwie zastosowano pianę Greengel zapewniającą komfort termiczny podczas snu. Specjalnie nacinany wkład materaca doskonale podpiera ciało śpiącego, a zarazem niweluje zbędne naciski na kręgosłup. Uzupełnieniem materaca jest pokrowiec Biorytmic, który zawiera w swoim składzie minerały używane przez chińską medycynę naturalną, które wzmacniające układ odpornościowy.


Materace z pianką Greengel w Dreams Design Warszawa

W salonach firmowych Dreams Design – sypialnia twoich snów istnieje szeroki wybór materacy do spania. Wśród nich można znaleźć i te, które posiadają w swoim wkładzie piankę Greengel (jak materac Spinal Duol). Co więcej, tylko w salonach Dreams Design Warszawa piankę HR Greengel możemy zastosować w każdym materacu, nawet w tym, w którym jej nie ma w standardowym wydaniu. Materace wykonywane są na zamówienie, pod konkretne wytyczne! W Dreams Design – sypialnia twoich snów wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, bowiem jesteśmy po to, aby zadbać o ich zdrowy sen. W salonach firmowych doradcy zdrowego snu pomogą dobrać odpowiedni materac oraz poduszki anatomiczne. Zapraszamy już dziś do naszych salonów Dreams Design materace Warszawa.

© Dreams Design.