DREAMSDESIGN
+48 881 255 100
ZALOGUJ
ULUBIONE
KOSZYK
Praktyczne porady i wiedza w pigułce
BLOG
18 stycznia 2019

Kosmiczne pianki. Najwyższa jakość wśród materacy piankowych

O tym, że materac jest najważniejszą częścią naszego łóżka, nie trzeba przekonywać praktycznie nikogo. Ale już o tym, że materac musi zostać wybrany w sposób indywidualny i że jego jakość w znaczącym stopniu wpływa na jakość naszego życia, nadal niewiele osób zdaje sobie sprawę. Kultura zdrowego i dobrego spania w Polsce jest nadal tematem raczkującym.

Obecnie na rynku jest szeroki wybór materacy. Dostępne są materace piankowe – termoelastyczne i wysokoelastyczne, sprężynowe - bonnelowe, sprężynowo - kieszeniowe oraz lateksowe. Wśród wyżej wymienionych rodzajów materacy, najczęściej wybierane są materace piankowe. Wysokiej klasy materace piankowe mają nawet 15 lat gwarancji, która obejmuje odkształcenia we wkładzie materaca. Najlepsze jakościowo termoelastyczne pianki dostępne na rynku to tak zwane kosmiczne pianki. Znaleźć je możemy w dwóch materacach, które są dostępne w ofercie Dreams Design. Mianowicie chodzi o materac Magnifico i materac Magnifico Polargel z kolekcji Materasso Exclusive. Oba te materace wykonane są z bardzo gęstych włoskich pianek Memory Foam (85 kg/m 3). Producent tych materacy firma Materasso, od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu produktów najwyższych jakości, bazując przede wszystkim na włoskich i szwajcarskich pianach.


Pianka Memory Foam w materacu Magnifico i materacu Magnifico Polargel

Pianka Memory Foam jest pianką termoelastyczną, która uznawana jest za piankę przyszłości. Spośród innych pian wyróżnia ją przede wszystkim jej gęstość - 85 kg/m 3. Pianki o tej gęstości wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle kosmicznym (przykładowo do produkcji skafandrów kosmonautów). Pianka Memory Foam w idealny sposób podpiera ciało w czasie snu. Dzięki temu zapewnione zostaje anatomiczne ułożenie sylwetki i lepsze krążenie krwi. Ostatecznie działania te wpływają na spokojny i zdrowy sen. Pianka Memory Foam reaguje nie tylko na nacisk, ale również na temperaturę ciała.


Materac Magnifico. Kosmiczna technologia w Twojej sypialni

Materac Magnifico to materac uznawany za absolutny numer jeden wśród materacy piankowych. Jest produktem premium, który z pewnością pozytywnie wpłynie na zdrowy i spokojny sen każdego z nas, niezależnie od wagi i wzrostu.


Dane techniczne materaca Magnifico:

- wysokość materaca 24 cm

- wkład materaca: 10 cm pianka Memory Foam i 14 cm wysokoelastyczna pianka

- gwarancja 15 lat

- obciążenie ortopedyczne 150 kg

- pokrowiec Art Climatic


Materac Magnifico Polargel. Arktyczny powiew świeżości w pianach termoelastycznych

Materac Magnifico Polargel to materac, który bazuje na osiągnięciach technologii kosmicznej. Materac wzbogacony został dodatkowo o piankę Greengel, która doskonale klimatyzuje ciało podczas snu. Dzięki temu w nocy utrzymywana jest optymalna temperatura ciała.


Dane techniczne materaca Magnifiko Polargel:

- wysokość materaca 24 cm

- wkład materaca: 2 cm chłodząca pinanka Greengel, 10 cm pianka Memory Foam, 12 cm wysokoelastyczna pianka

- gwarancja 15 lat

- obciążenie ortopedyczne 15 lat

- pokrowiec Art Climatic


Kosmiczne materace w Dreams Design – Sypialnia Twoich Snów

Zapraszamy Państwa do wypróbowania materacy Magnifico i Magnifico Polargel do naszych salonów firmowych w Warszawie. W salonach Dreams Design Warszawa „kosmiczne” materace termoelastyczne dostępne są we wszystkich wymiarach - zarówno standardowych, jak i niestandardowych. Materace produkowane są ze świeżo wytworzonych pian. Pamiętamy bowiem, że żywotność piany liczona jest od daty jej produkcji. Materace w Dreams Design nie są zatem magazynowane. Wszystkie wymiary, nawet te standardowe, wycinane są pod konkretne zamówienia. Jest dla nas niezwykle istotną kwestią, aby nasi klienci otrzymywali produkty premium – świeże i najwyższej jakości.

SALONY STACJONARNE